Главная Сервисы для юристов ... Законы Про колективні договори і угоди Стаття 17. Відповідальність за ухилення від участі в переговорах Стаття 17. Відповідальність за ухилення від участі...

Стаття 17. Відповідальність за ухилення від участі в переговорах

Про колективні договори і угоди (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 1388

  Просмотров

 • 1388

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  На осіб, які представляють роботодавців чи профспілки або інші уповноважені трудовим колективом органи і ухиляються від участі в переговорах щодо укладення, зміни чи доповнення колективного договору, угоди, або навмисно порушили строк, визначений частиною третьою статті 10 цього Закону, або не забезпечили роботу відповідної комісії у визначені сторонами строки, накладається штраф до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, і вони несуть також дисциплінарну відповідальність аж до звільнення з посади.

  {Стаття 17 із змінами, внесеними згідно із Законами № 607/96-ВР від 17.12.96 , № 5458-VI від 16.10.2012 }

  Предыдущая

  18/21

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст