Главная Сервисы для юристов ... Законы Про інвестиційну діяльність Стаття 9. Відносини між суб'єктами інвестиційної діяльності Стаття 9. Відносини між суб'єктами інвестиційної д...

Стаття 9. Відносини між суб'єктами інвестиційної діяльності

Про інвестиційну діяльність (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 859

  Просмотров

 • 859

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Основним правовим документом, який регулює взаємовідносини між суб'єктами інвестиційної діяльності, є договір (угода) або проспект цінних паперів (рішення про емісію цінних паперів).

  {Частина перша статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 738-IX від 19.06.2020 }

  Укладення договорів, вибір партнерів, визначення зобов'язань, будь-яких інших умов господарських взаємовідносин, що не суперечать законодавству України, є виключною компетенцією суб'єктів інвестиційної діяльності.

  Інвестування та фінансування однієї квартири в об'єкті будівництва кількома інвесторами можливе виключно за умови укладення між ними договору в письмовій формі, в якому визначаються частка кожного інвестора та порядок внесення ним відповідної інвестиції.

  {Статтю 9 доповнено частиною згідно із Законом № 2367-VI від 29.06.2010 }

  Втручання державних органів та посадових осіб у реалізацію договірних відносин між суб'єктами інвестиційної діяльності зверх своєї компетенції не допускається.

  Предыдущая

  9/24

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст