Главная Сервисы для юристов ... Законы Про інвестиційну діяльність Стаття 14. Порядок розміщення державного замовлення на виконання робіт у капітальному будівництві Стаття 14. Порядок розміщення державного замовленн...

Стаття 14. Порядок розміщення державного замовлення на виконання робіт у капітальному будівництві

Про інвестиційну діяльність (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

1. Однією із форм реалізації державних інвестицій є державне замовлення на виконання робіт у капітальному будівництві.

{Частина перша статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4218-VI від 22.12.2011 }

2. Державне замовлення розміщується, як правило, на конкурсній основі з урахуванням економічної вигідності цих замовлень для підприємств та організацій.

3. Прийняття в експлуатацію об'єктів державного замовлення провадиться в порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України.

{Частина третя статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4218-VI від 22.12.2011 }

Предыдущая

16/24

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст