Главная Сервисы для юристов ... Законы Про індексацію грошових доходів населення Стаття 5. Джерела коштів на проведення індексації грошових доходів населення Стаття 5. Джерела коштів на проведення індексації ...

Стаття 5. Джерела коштів на проведення індексації грошових доходів населення

Про індексацію грошових доходів населення (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 346

  Просмотров

 • 346

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Підприємства, установи та організації підвищують розміри оплати праці у зв'язку з індексацією за рахунок власних коштів.

  Підприємства, установи та організації, що фінансуються чи дотуються з Державного бюджету України, підвищують розміри оплати праці (грошового забезпечення) у зв'язку з індексацією за рахунок власних коштів і коштів Державного бюджету України.

  Об'єднання громадян підвищують розміри оплати праці за рахунок власних коштів.

  Індексація виплат, що здійснюються відповідно до законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування (крім пенсій), інших видів соціальної допомоги проводиться відповідно за рахунок фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, а також за рахунок коштів Державного бюджету України.

  {Частина четверта статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законами № 2148-VIII від 03.10.2017 , № 2040-IX від 15.02.2022 }

  Індексація пенсій проводиться за рахунок джерел, з яких здійснюється їх фінансування.

  {Статтю 5 доповнено новою частиною згідно із Законом № 2040-IX від 15.02.2022 }

  Індексація стипендій особам, які навчаються, проводиться за рахунок джерел, з яких вони сплачуються.

  Проведення індексації грошових доходів населення здійснюється у межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів та бюджетів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування на відповідний рік.

  {Статтю 5 доповнено частиною згідно із Законом № 76-VIII від 28.12.2014 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2148-VIII від 03.10.2017 }

  Індексація розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі, проводиться за рахунок коштів платника аліментів.

  {Статтю 5 доповнено частиною згідно із Законом № 1368-VIII від 17.05.2016 }

  Предыдущая

  5/17

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст