Главная Сервисы для юристов ... Законы Про індексацію грошових доходів населення Стаття 6. Державні гарантії підвищення грошових доходів населення у зв'язку із зростанням цін Стаття 6. Державні гарантії підвищення грошових до...

Стаття 6. Державні гарантії підвищення грошових доходів населення у зв'язку із зростанням цін

Про індексацію грошових доходів населення (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 330

  Просмотров

 • 330

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  У разі виникнення обставин, передбачених статтею 4 цього Закону грошові доходи населення визначаються як результат добутку розміру доходу, що підлягає індексації в межах прожиткового мінімуму для відповідних соціальних і демографічних груп населення, та величини індексу споживчих цін.

  Порядок проведення індексації грошових доходів населення визначається Кабінетом Міністрів України.

  Виключно цим Законом регулюються питання виключення об’єктів індексації грошових доходів населення, визначених статтею 2 цього Закону.

  {Статтю 6 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 2040-IX від 15.02.2022 }

  {Текст статті 6 в редакції Закону № 107-VI від 28.12.2007 - зміну визнано неконституційною згідно з Рішенням Конституційного Суду № 10-рп/2008 від 22.05.2008 }

  Предыдущая

  6/17

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст