Головна Сервіси для юристів ... Закони Про індексацію грошових доходів населення Стаття 5. Джерела коштів на проведення індексації грошових доходів населення Стаття 5. Джерела коштів на проведення індексації ...

Стаття 5. Джерела коштів на проведення індексації грошових доходів населення

Про індексацію грошових доходів населення (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Підприємства, установи та організації підвищують розміри оплати праці у зв'язку з індексацією за рахунок власних коштів.

Підприємства, установи та організації, що фінансуються чи дотуються з Державного бюджету України, підвищують розміри оплати праці (грошового забезпечення) у зв'язку з індексацією за рахунок власних коштів і коштів Державного бюджету України.

Об'єднання громадян підвищують розміри оплати праці за рахунок власних коштів.

Індексація виплат, що здійснюються відповідно до законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, інших видів соціальної допомоги проводиться відповідно за рахунок фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, а також за рахунок коштів Державного бюджету України.

{Частина четверта статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2148-VIII від 03.10.2017 }

Індексація стипендій особам, які навчаються, проводиться за рахунок джерел, з яких вони сплачуються.

Проведення індексації грошових доходів населення здійснюється у межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів та бюджетів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування на відповідний рік.

{Статтю 5 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 76-VIII від 28.12.2014 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2148-VIII від 03.10.2017 }

Індексація розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі, проводиться за рахунок коштів платника аліментів.

{Статтю 5 доповнено частиною сьомою згідно із Законом № 1368-VIII від 17.05.2016 }

Попередня

5/17

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст