Главная Сервисы для юристов ... Законы Про Фонд державного майна України Стаття 8. Заступники Голови Фонду державного майна України Стаття 8. Заступники Голови Фонду державного майна...

Стаття 8. Заступники Голови Фонду державного майна України

Про Фонд державного майна України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 359

  Просмотров

 • 359

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Голова Фонду державного майна України має заступників, у тому числі першого, які здійснюють визначені Головою Фонду державного майна України обов’язки.

  {Частина перша статті 8 в редакції Закону № 3137-IX від 30.05.2023 }

  2. Заступники Голови Фонду державного майна України, у тому числі перший, призначаються на посаду та звільняються з посади Головою Фонду державного майна України.

  {Абзац перший частини другої статті 8 в редакції Закону № 3137-IX від 30.05.2023 }

  {Абзац другий частини другої статті 8 виключено на підставі Закону № 3137-IX від 30.05.2023 }

  Порушення вимог Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)" у частині подання, дотримання строків подання декларації про контакти є підставою для звільнення заступників, у тому числі першого, Голови Фонду державного майна України.

  {Частину другу статті 8 доповнено абзацом третім згідно із Законом № 1780-IX від 23.09.2021 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 3137-IX від 30.05.2023 }

  Посади Голови Фонду державного майна України, його першого заступника та заступників належать до політичних посад, на які не поширюється законодавство про працю та про державну службу.

  {Частину другу статті 8 доповнено абзацом четвертим згідно із Законом № 3137-IX від 30.05.2023 }

  3. У разі відсутності Голови Фонду державного майна України чи неможливості здійснювати ним свої повноваження з інших причин його обов'язки виконує один із заступників відповідно до встановленого Головою Фонду державного майна України розподілу обов'язків.

  Предыдущая

  8/16

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст