Главная Сервисы для юристов ... Законы Про Фонд державного майна України Стаття 6. Структура Фонду державного майна України Стаття 6. Структура Фонду державного майна України...

Стаття 6. Структура Фонду державного майна України

Про Фонд державного майна України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 336

  Просмотров

 • 336

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Фонд державного майна України здійснює повноваження безпосередньо та через свої регіональні відділення (представництва).

  2. До структури Фонду державного майна України входять апарат та регіональні відділення (представництва).

  Фонд державного майна України утворює, реорганізовує та ліквідовує регіональні відділення (представництва) на підставі рішення Голови Фонду державного майна України. Регіональні відділення (представництва) Фонду державного майна України утворюються та діють як відокремлені підрозділи без статусу юридичної особи.

  3. Регіональні відділення (представництва) діють на підставі положень, що затверджуються Головою Фонду державного майна України.

  Керівники регіональних відділень (представництв) Фонду державного майна України призначаються на посаду та звільняються з посади керівником апарату Фонду державного майна України відповідно до вимог Закону України "Про державну службу".

  Керівник регіонального відділення (представництва) Фонду державного майна України у разі делегування йому окремих повноважень у межах, визначених положенням про регіональне відділення (представництво), здійснює повноваження, передбачені законодавством про працю, про державну службу та іншими законодавчими актами.

  4. Структура, положення про структурні підрозділи Фонду державного майна України затверджуються Головою Фонду державного майна України.

  Керівник апарату Фонду державного майна України призначається на посаду та звільняється з посади Головою Фонду державного майна України в порядку, визначеному Законом України "Про державну службу", є державним службовцем та здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України "Про державну службу", цим Законом та іншими законами України.

  Керівник апарату Фонду державного майна України підзвітний і підконтрольний Голові Фонду державного майна України.

  Вимоги Кабінету Міністрів України до формування структури апарату центрального органу виконавчої влади не поширюються на Фонд державного майна України.

  {Стаття 6 в редакції Закону № 3137-IX від 30.05.2023 }

  Предыдущая

  6/16

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст