Стаття 8. Особливі умови списання заборгованості

Про державну підтримку підприємств, науково-дослідних інститутів і організацій, які розробляють та виготовляють боєприпаси, їх елементи та вироби спецхімії (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 252

  Просмотров

 • 252

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  За умови сплати за 2000 (звітний) рік платниками податків сум податків і зборів (обов'язкових платежів) до Державного бюджету України та державних цільових фондів, що дорівнюють або таких, що перевищують суми податків і зборів (обов'язкових платежів), нарахованих відповідно до законодавства для сплати в 1998 році, платникам податків списується вся сума податкової заборгованості до Державного бюджету України та державних цільових фондів за підсумками господарської діяльності за станом на 1 січня 2000 року.

  За підсумками господарської діяльності 2000 року платники податків, які виконали умови, передбачені у цій статті, подають до відповідних контролюючих органів заяви про списання податкової заборгованості.

  Відповідні контролюючі органи у двотижневий строк приймають рішення про списання цієї заборгованості.

  При невиконанні умов, визначених цією статтею, реструктуризація поширюється на суми не сплачених платниками податків за підсумками господарської діяльності за станом на 1 січня 2000 року, крім сум, передбачених статтею 4 цього Закону, і провадиться на умовах, визначених цим Законом.

  Предыдущая

  8/12

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст