Главная Сервисы для юристов ... Законы Про державну підтримку підприємств, науково-дослідних інститутів і організацій, які розробляють та виготовляють боєприпаси, їх елементи та вироби спецхімії Стаття 7. Порядок прийняття рішення щодо реструктуризації та списання податкової заборгованості Стаття 7. Порядок прийняття рішення щодо реструкту...

Стаття 7. Порядок прийняття рішення щодо реструктуризації та списання податкової заборгованості

Про державну підтримку підприємств, науково-дослідних інститутів і організацій, які розробляють та виготовляють боєприпаси, їх елементи та вироби спецхімії (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 238

  Просмотров

 • 238

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Платники податку у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом приймають рішення щодо реструктуризації податкової заборгованості, зазначеної у статті 2 цього Закону, та у тижневий строк з дня прийняття цього рішення письмово повідомляють про це контролюючий орган, де вони обліковуються.

  Контролюючий орган, де обліковується платник податку, зобов'язаний зареєструвати у двотижневий строк з дня отримання повідомлення платника податку щодо прийняття рішення про реструктуризацію податкової заборгованості та відкрити облікову картку реструктурованої податкової заборгованості.

  Таке повідомлення платника податку повинно мати:

  повну назву платника податку або збору (обов'язкового платежу), його юридичну адресу, статистичний код та податковий номер;

  банківський рахунок (рахунки) платника податку;

  баланс фінансово-господарської діяльності платника податку за періоди, за результатами яких здійснюється реструктуризація податкової заборгованості;

  розрахунок відповідної податкової заборгованості, що підлягає реструктуризації, та графік її погашення.

  Зазначене повідомлення має бути підписано керівником і головним бухгалтером платника податку або посадовими особами, які їх заміщують та мають право підпису фінансово-господарських документів.

  Якщо зазначене повідомлення має помилки в розрахунках або описки, відповідний контролюючий орган зобов'язаний самостійно виправити ці помилки та описки і у двотижневий строк з дня його отримання повідомити про такі виправлення та про реєстрацію повідомлення платника податку.

  У разі виникнення спірних питань щодо права платника податку на списання та реструктуризацію такої заборгованості, розрахунків цієї заборгованості або якщо платник податку не згоден з виправленнями відповідним контролюючим органом помилок і описок у повідомленні щодо прийняття рішення про реструктуризацію заборгованості, такі спори вирішуються у встановленому законом порядку.

  Предыдущая

  7/12

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст