Стаття 6. Порядок списання податкової заборгованості

Про державну підтримку підприємств, науково-дослідних інститутів і організацій, які розробляють та виготовляють боєприпаси, їх елементи та вироби спецхімії (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 253

  Просмотров

 • 253

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Списання податкової заборгованості з платників податків провадиться шляхом відкликання відповідним контролюючим органом із банківських установ платіжних вимог та інших документів, які є підставою для списання банком сум заборгованості на суму, що підлягає списанню відповідно до цього Закону.

  Відкликання платіжних вимог проводиться у місячний термін з дня набрання чинності цим Законом.

  Виконання уповноваженими банками платіжних вимог контролюючих органів, виставлених на основі рішень про стягнення податкової заборгованості, з дня набрання чинності цим Законом зупиняється.

  У разі порушення контролюючим органом цього терміну платник податку має право звернутися до господарського суду з позовом про скасування рішення контролюючого органу в частині, яка відповідає цьому Закону.

  {Частина четверта статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 762-IV від 15.05.2003 }

  Предыдущая

  6/12

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст