Главная Сервисы для юристов ... Законы Про державну підтримку кінематографії в Україні Стаття 6. Основні засади та фінансова основа державної підтримки кінематографії Стаття 6. Основні засади та фінансова основа держа...

Стаття 6. Основні засади та фінансова основа державної підтримки кінематографії

Про державну підтримку кінематографії в Україні (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 189

  Просмотров

 • 189

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Державна підтримка кінематографії здійснюється за рахунок коштів, передбачених для зазначених цілей відповідно до цього Закону, Бюджетного кодексу України, закону про Державний бюджет України на відповідний рік та інших законодавчих актів. Управління коштами, отриманими для цілей державної підтримки кінематографії, здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері кінематографії.

  2. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері кінематографії, є розпорядником коштів державної підтримки кінематографії та розпоряджається ними виключно на підставі рішень Ради з державної підтримки кінематографії.

  3. Джерелами формування коштів державної підтримки кінематографії є:

  1) кошти, отримані від Українського культурного фонду, що виконує спеціальні функції щодо сприяння національно-культурному розвитку України;

  2) кошти Державного бюджету України, передбачені законом про Державний бюджет України на відповідний рік;

  3) інші надходження, не заборонені законодавством.

  4. Видатки на державну підтримку кінематографії передбачаються в Державному бюджеті України за окремою бюджетною програмою.

  5. Крім джерел формування коштів державної підтримки кінематографії, передбачених частиною третьою цієї статті, фінансова підтримка кінематографії також може здійснюватися за рахунок:

  1) грантів, дарунків, благодійних внесків і пожертвувань, інших видів благодійності;

  2) коштів місцевих бюджетів, у тому числі місцевих фондів фінансової підтримки кінематографії на території відповідної територіальної громади;

  {Пункт 2 частини п’ятої статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 164-IX від 03.10.2019 }

  3) інших джерел, не заборонених законодавством.

  Предыдущая

  6/13

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст