Главная Сервисы для юристов ... Законы Про державні лотереї в Україні Стаття 8. Позбавлення оператора державних лотерей його статусу Стаття 8. Позбавлення оператора державних лотерей ...

Стаття 8. Позбавлення оператора державних лотерей його статусу

Про державні лотереї в Україні (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 249

  Просмотров

 • 249

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Оператор державних лотерей може бути позбавлений статусу оператора державних лотерей у випадках, якщо:

  1) оператор тиражних лотерей не проводить більше, ніж три послідовних тиражі у строки, визначені в умовах проведення державної лотереї, за винятком випадків, якщо затримка в такому проведенні викликана обставинами непереборної сили (форс-мажору);

  2) оператор державних лотерей систематично (більше трьох разів на рік) порушує строки внесення відрахувань до Державного бюджету України в розмірі ставки податку, визначеної Податковим кодексом України;

  3) оператор лотерей прострочує без будь-яких об’єктивних підстав більше ніж на шість місяців терміни виплат призів переможцям у лотереї.

  {Пункт 4 частини першої статті 8 виключено на підставі Закону № 1618-IX від 01.07.2021 }

  Позбавлення особи статусу оператора державних лотерей здійснюється шляхом анулювання ліцензії в порядку, передбаченому законодавством про ліцензування.

  2. Оператор державних лотерей позбавляється свого статусу у випадку подання ним заяви про позбавлення його статусу оператора державних лотерей до Уповноваженого органу, а також у випадку його ліквідації внаслідок визнання оператора державних лотерей банкрутом.

  Заява про позбавлення статусу оператора державних лотерей повинна бути подана до Уповноваженого органу не пізніше ніж за шість місяців до дати припинення проведення лотерей, але не пізніше ніж до 1 липня року, що передує року, з якого діяльність оператора державних лотерей буде припинена.

  3. Вимоги до припинення проведення державних лотерей операторами державних лотерей визначаються Уповноваженим органом відповідно до законодавства про ліцензування.

  Предыдущая

  9/17

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст