Стаття 10. Учасники у державній лотереї

Про державні лотереї в Україні (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 255

  Просмотров

 • 255

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Держава гарантує дотримання прав учасників державних лотерей, визначених цим Законом.

  2. Учасником у державній лотереї може бути фізична особа, яка досягла 18 років та самостійно і добровільно сплатила ставку (ставки) розповсюджувачу державної лотереї.

  3. Будь-яка фізична особа, яка до закінчення терміну прийняття ставок, встановленого умовами проведення лотереї, оплачує вартість лотерейного білета або робить ставку в іншій формі, набуває статусу учасника. Забороняється прийняття ставок у лотерею від осіб, які не досягли 18-річного віку. Розповсюджувач має право до прийняття ставки вимагати від особи пред’явлення документа, що підтверджує її вік, у разі виникнення сумнівів щодо досягнення особою 18-річного віку. У разі відмови особи надати такий документ прийняття ставки від такої особи забороняється.

  {Частина третя статті 10 із змінами, внесеними згідно із Законом № 768-IX від 14.07.2020 }

  4. Прийняття оплати вартості лотерейного білета або ставки учасника в іншій формі засвідчує факт укладення угоди між оператором державних лотерей та цим учасником. Оператор державних лотерей зобов’язаний перевіряти право учасника на одержання призу в порядку, встановленому умовами проведення державної лотереї.

  5. Оператор державних лотерей забезпечує трансляцію розіграшів державних тиражних лотерей. Розіграші тиражів проводяться в присутності тиражної комісії, яка формується оператором. Розіграш призового фонду тиражу проводиться не частіше одного разу на п’ять хвилин.

  Під час проведення державних лотерей тото оператор державних лотерей повинен оприлюднювати програму кожного тиражу цієї лотереї.

  {Частину п'яту статті 10 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 768-IX від 14.07.2020 }

  6. Результати розіграшу кожного тиражу державної лотереї мають бути доступні в пунктах її розповсюдження.

  7. Відомості про участь учасника в державній лотереї та одержання ним призу не підлягають розголошенню, крім випадків, встановлених законодавством, або за згодою учасника.

  Предыдущая

  11/17

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст