17.01.2015 | Автор: БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ (БТІ).
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Приватні Бюро технічної інвентаризації

З січня 2013 року технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна проводять суб'єкти господарювання, у складі яких працює один або більше відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, які пройшли професійну атестацію у Мінрегіоні України та отримали кваліфікаційний сертифікат відповідно до вимог чинного законодавства. Підставою для зазначених змін слугує наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 658 від 28.12.2012., який надав право вибору громадянам при обранні виконавця послуг.

На сьогоднішній день «приватні БТІ» наділені повноваженнями, необхідними для здійснення робіт з технічної інвентаризації. Це дає можливість замовнику послуг забути про «черги», які нещодавно дратували громадян, отримати якісно нові послуги в обумовлені і погоджені терміни та отримати кваліфіковані, прозорі, зрозумілі поради.

Слід звернути увагу, що технічний паспорт виготовляється у випадках: 1) перед прийняттям в експлуатацію завершених будівництвом об'єктів, у тому числі після проведення реконструкції та капітального ремонту; 2) перед проведенням державної реєстрації права власності на об'єкт незавершеного будівництва; 3) перед проведенням державної реєстрації права власності на об'єкт нерухомого майна, що утворився в результаті поділу, об'єднання об'єкта нерухомого майна або виділення частки з об'єкта нерухомого майна, крім випадків, коли в результаті такого поділу, об'єднання або виділення частки завершений будівництвом об'єкт приймався в експлуатацію. В інших випадках технічний паспорт виготовляється за бажанням власника.

Варто відмітити, що наявність самочинного будівництва не є перешкодою для виготовлення технічного паспорту

Наша компанія за напрямом «Бюро технічної інвентаризації» має дозвіл проводити роботи по технічній інвентаризації нерухомого майна та видавати технічні паспорти, що підтверджується Кваліфікаційним Сертифікатом Серії АЕ № 002693.

Ми здійснюємо роботи з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна всіх форм власності на всій території України.

Вартість послуг на проведення технічної інвентаризації ми зможемо в кожному окремому випадку корегувати та запропонувати найвигідніші умови для замовника. Розмір та порядок оплати робіт із технічної інвентаризації визначаються у договорі за домовленістю сторін.

Для укладення договору на проведення робіт з технічної інвентаризації Вам достатньо зателефонувати за номером (0362) 43-05-40 або (050) 375-06-49 та завітати до нашої компанії за адресою місто Рівне, вулиця 16 Липня, 32, оф. 8.

Автор консультації: Світлана Захарчук, Бюро технічної інвентаризації.

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные статьи
Популярные судебные решения
ЕСПЧ
0