Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Постанова КЦС ВП від 17.08.2023 року у справі №824/45/23 Постанова КЦС ВП від 17.08.2023 року у справі №824...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

касаційний цивільний суд верховного суду ( КЦС ВП )

Історія справи

Постанова КЦС ВП від 17.08.2023 року у справі №824/45/23
Постанова КЦС ВП від 17.08.2023 року у справі №824/45/23
Постанова КЦС ВП від 17.08.2023 року у справі №824/45/23
Постанова КЦС ВП від 31.08.2023 року у справі №824/45/23
Постанова КЦС ВП від 31.08.2023 року у справі №824/45/23

Державний герб України

Постанова

Іменем України

(скорочена)

17 серпня 2023 року

м. Київ

справа № 824/45/23

провадження № 61-9230 ав 23

Верховний Суд у складі колегії суддів Третьої судової палати Касаційного цивільного суду:

головуючого судді - Пророка В. В. (суддя-доповідач),

суддів: Грушицького А. І., Петрова Є. В.,

за участю секретаря судового засідання - Дубась Д. О.,

учасники справи:

особа, яка подала апеляційні скарги (відповідач у арбітражному розгляді), -Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «ЕНЕРГОАТОМ» у особі її відокремленого підрозділу «Централізовані закупівлі»,представник особи, яка подала апеляційні скарги, -ОСОБА_1 (у порядку самопредставництва),заявник (позивач у арбітражному розгляді) -Zentrum Solutions AG (Швейцарська Конфедерація),представник заявника -адвокат Копусь Андрій Анатолійович,

розглянув у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням учасників апеляційні скарги Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «ЕНЕРГОАТОМ» у особі її відокремленого підрозділу «Централізовані закупівлі» на ухвалу Київського апеляційного суду від 22 травня 2023 року та ухвалу Київського апеляційного суду від 19 червня 2023 року, постановлені суддею Левенцем Б. Б.,

у справі за заявою Zentrum Solutions AG (Швейцарська Конфедерація) про визнання та надання дозволу на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України у складі одноособового арбітра Тетяни Сліпачук від 02 вересня 2022 року у справі № 292/2021 за позовом Zentrum Solutions AG (Швейцарська Конфедерація) до Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «ЕНЕРГОАТОМ» (Україна),

ПОСТАНОВИВ:

1. Відмовити у задоволенні апеляційних скарг Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «ЕНЕРГОАТОМ» у особі її відокремленого підрозділу «Централізовані закупівлі» на ухвалу Київського апеляційного суду від 22 травня 2023 року та ухвалу Київського апеляційного суду від 19 червня 2023 року.

2. Залишити без змін ухвалу Київського апеляційного суду від 22 травня 2023 року та ухвалу Київського апеляційного суду від 19 червня 2023 року.

3. Призначити судове засідання у справі для вирішення питання про розподіл понесених учасниками справи судових витрат на 31 серпня 2023 року о 10:00 год.

Постанова набирає законної сили з дня її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Головуючий суддяВ. В. Пророк Судді:А. І. Грушицький Є. В. Петров

Повний текст постанови буде складений протягом п`яти днів.

logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати