Главная Блог ... Аналитические статьи Legal Tech Патентний повірений у смартфоні: запущено онлайн-сервіс для швидкої реєстрації ТМ Патентний повірений у смартфоні: запущено онлайн-с...

Патентний повірений у смартфоні: запущено онлайн-сервіс для швидкої реєстрації ТМ

Отключить рекламу
 - tn1_0_34534000_1588933535_5eb5339f54551.jpg

Можливо, десь існують люди, які від пошуку знаків для товарів та послуг, моніторингу строків, листування з Держустановами отримують щире задоволення — але ми таких не зустрічали. Якщо ви також не в захваті від перспективи витрачати час, нерви та гроші на самостійну реєстрацію торгової марки, то зробіть вашим патентним повіреним телеграм-бота Mister Register та позбудьтеся цього головного болю!

Mister Register — це онлайн-сервіс пошуку, моніторингу та реєстрації торговельних марок. Він подає заявки на ТМ, перевіряє існування схожих назв, контролює строк дії патентів та навіть попередить, якщо хтось хоче перехопити вашу ТМ.

Як це працює?

Ідеально: як досвідчений патентний повірений, що втілився у нейромережу. Нічого не забуває, не плутає, не докучає розмовами та позбавлений від «людського фактору». Лише зручний інтерфейс у звичному месенджері (наразі Telegram) та повний функціонал для роботи з ТМ.

Які саме функції?

Усі, від виникнення думки «Хочу власну ТМ» у вашій голові до контролю за вашими патентами. А саме: пошук торговельної марки у національній та міжнародній базі; онлайн подання заявки на реєстрацію знаку; шаблони відповідей на запити експертизи, моніторинг знаків та власників, підтримання чинності та навіть діловодство на замовлення.

Чим краще за Інших?

Завдяки автоматизації більшості процесів та унікальним технічним рішенням, Mister Register зможе надати послуги швидше, дешевше, а іноді взагалі безкоштовно. Деякі послуги (наприклад пошук) Mister Register надасть якісніше, а деяких послуг у Інших* зовсім немає. Для наглядності приводимо порівняльну таблицу.

Функція

Mister Register

Інші*

моментальне подання заявки на ТМ без спеціальних знань та участі спеціаліста

інструмент для самостійного ведення діловодства за заявками на знаки без спеціальних знань

моментальний пошук ТМ по всіх базах: національна та мадридська процедури, зареєстровані ТМ та подані на реєстраціїю

“розумний“ пошук: співзвучні, подібні, транслітеровані позначення

моніторинг появи схожих ТМ за алгоритмом “розумного” пошуку

моніторинг знаків певного заявника

безкоштовне нагадування про закінчення строку дії патентів та свідоцтв

онлайн продовження свідоцтв та патентів в кілька кліків*

підбір класів МКТП за нестандартними формулюваннями*

* відомі нам українські сервіси

* планується найближчим часом

Розглянемо відмінності Mister Register від Інших більш детально.

Пошук

“Розумний” пошук дозволяє протягом кількох секунд виявити не лише ідентичні (як у Інших), але й созвучні, подібніта транслітеровані знаки.

Наприклад, за запитом “фото” Mister Register знайде не тільки “фото”, а й “foto” та “photo”

Запит “атоксил” через Сервіс Mister Register виявить “atoksil”, “atoks”, “атоксіл”, “atoxil”, “atosil”, “амоксил” та ін.

Пошук буде проведено не лише по базі національних заявок та реєстрацій, але й по базі заявок та реєстрації, поданих за Мадридською процедурою,

Таким чином Mister Register збереже час на формування варіацій пошукового запиту та пошук по різним джерелам.

Автоматизовані моніторинги

Подібні послуги

Моніторинг за ключовим словом буде працювати за алгоритмом “розумного” пошуку та буде повідомляти про всі новоподані в Україні заявки (за національною та міжнародною процедурою) на ідентичні та схожі знаки. Це дасть можливість правовласникам та їх представникам оперативно реагувати на порушення з боку третіх осіб, зокрема, вчасно подавати до УКРПАТЕНТу заперечення проти реєстрації таких знаків.

Моніторинг за певним заявником/власником - дозволить отримувати інформацію про те, які знаки подає Ваш конкурент, а отже Ви будете знати які товари чи послуги він планує вивести на ринок.

Це надасть можливість правовласникам та їх представникам оперативно реагувати на порушення з боку третіх осіб, зокрема, вчасно подавати до УКРПАТЕНТу заперечення проти реєстрації таких знаків.

Моніторинг строків дії - ця послуга дозволить Вам не пропускати щорічні строки підтримання чинності патентів на винаходи, корисні моделі, промислові зразки та не забути про продовження строків дії свідоцтв на знаки.

Подання заявки на знак

Відрізняється від Інших можливістю моментального прямого подання до УКРПАТЕНТу з використанням власного ЕЦП або ЕЦП представника від Сервісу. На відміну від подання електронних заявок безпосередньо через системи електронного подання заявок УКРПАТЕНТу, процедура не потребує спеціальних знань та є набагато простішою, зокрема при створенні переліку товарів та послуг або при накладанні ЕЦП.

Mister Register значно скорочує час на подання заявки: за 4 хвилини професійний користувач зможе ввести всі необхідні дані та отримати розписку про прийняття заявки УКРПАТЕНТом.

Додаткові переваги при поданні заявки, які відсутні у Інших:

 • мінімізація помилок та часу при введенні даних заявника: Mister Register отримає адресу та найменування заявника з державного реєстру (для ФОП або юр. осіб);
 • створення зображення знаку з тексту;
 • адаптація зображення знаку для заявки, наприклад зміна розміру або конвертація кольору у градації сірого;
 • можливість оплатити державні збори та мито онлайн;
 • діловодство за заявкою: Mister Register отримає всі документи від Укрпатенту, нагадає про строки відповіді чи сплати збору, та надасть шаблони відповіді чи посилання для онлайн оплати збору.

Ок, скільки коштує?

Базова версія Mister Register безкоштовна. У ній можна тричі на місяць провести пошук і 1 раз на місяць подати заявку на реєстрацію. А також контролювати 1 знак та 1 власника, отримуючи необмежені нагадування про дію ваших ТМ. Платити за це не потрібно, зовсім. Чесно. Якщо хочете реєструвати більше однієї ТМ щомісяця, прискорювати заявки, бачити висновки щодо пошуку — обирайте окремі платні послуги (від 50 грн) або підписку від 600 грн.

Тобто все просто: додаєте бота @misterregisterbot в Telegram і серед його функцій обираєте, що хочете йому доручити. В тому числі підключити людину-консультанта за потреби. Але скоріш за все не потрібно буде. Бот достатньо розвинений та «знає» свою справу. Тим, хто звик до онлайн-банкінгу, віддаленої роботи та переваг гаджетів, спілкування з ботом буде навіть зручнішим, аніж з «аналоговим» спеціалістом.

Для кого

Для власників малого та середнього бізнесу, науковців і винахідників - це таблетка від головного болю, адже відтепер все незрозуміле, заплутане і складне, таке, що вимагає спеціальних знань процедури та строків і постійної уваги, аби їх не пропустити, стало простим, легким та привабливим за ціною.

Тобто це безпрецедентно зручна та вигідна нагода для тих, хто не має знань та досвіду щодо реєстрації ТМ та суміжних процедур, зробити це правильно, швидко, сплативши виключно офіційні платежі. Для власників чинного свідоцтва на знак або патенту на промисловий зразок, винахід чи корисну модель — доручити боту слідкування за строками дії охоронних документів, попередження про їх закінчення і навіть продовження чинності.

Сервіс є незамінним помічником і для професійних користувачів - патентних повірених, юристів, адвокатів, судових експертів, суддів, маркетологів, дизайнерів.

А їм навіщо? Вони ж самі все знають!

Так, але Mister Register робить все швидше і набагато вигідніше. Тому власник може самостійно зареєструвати свою торгову марку, при цьому не заплативши ані копійки вартості послуг спеціаліста. А патентні повірені та юристи таким чином автоматизують свою роботу, тобто прискорюють та спрощують усі процеси.

Чи можна довіряти алгоритму?

Більше, ніж деяким людям! Тому що Mister Register вже дуже розумний і продовжує вдосконалюватися. Він ретельно перевірить всі ТМ, ідентичні та схожі, навіть з переплутаними буквами та транслітеровані, зареєстровані та подані на реєстрацію по всіх процедурах. Він нічого не забуває, тому вчасно надсилає повідомлення від експертизи, контролює строки, не втомлюється в режимі 24/7.

Нагороди

Необхідність професіоналів в подібному сервісі підтверджується і тим, що Mister Register здобув перемогу у конкурсі стартапів для юридичного бізнесу AEQUO Legal Tech Challenge 2019.

Фішка для вибагливих

Mister Register може моніторити заявки, подані на будь-яке ім’я. Тобто з його допомогою можна слідкувати за конкурентами та/або відстежувати всі ідентичні та подібні знаки, щоб оперативно відреагувати на незаконні дії третіх осіб.

Взагалі, поява такого сервісу як Mister Register — це ще один крок до створення прозорого та здорового бізнес-середовища в Україні. Це ті самі відкриті дані, що є найактуальнішим глобальним трендом. СЕО OpenDataBot Олексій Іванкін знає про це трохи більше аніж все, але ми попросили прокоментувати саме можливості Mister Register:

Пошук, заповнення заявки, підписання за ЕЦП та автоматична відправка - так і має виглядати процес взаємодії з реєстрами.

Тож користуйтеся кращими інструментами, випереджайте конкурентів та розвивайте інновації. Це єдиний справжній win-win, ви ж самі розумієте.

Сайт Mister Register: https://mister-register.com/

 • 2322

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2322

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные аналитические статьи

  Смотреть все статьи
  Смотреть все статьи
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст