Главная Юридический мир ... События Оптимальні схеми залучення інвестицій в житлове будівництво Оптимальні схеми залучення інвестицій в житлове бу...

Оптимальні схеми залучення інвестицій в житлове будівництво

26.04.2020
Просмотров : 2347
 - 0_87127200_1587727099_5ea2cafbd4c3a.png
Дата события
2020-05-26
Время проведения: 19:00-20:30
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
250грн
Локация : Online
Показать на карте

Вітаємо, колеги!

Ринок нерухомості (житлової чи промислової) може проходити кризу, підйом, спад, але він все одно функціонуватиме, оскільки об’єкти нерухомості супроводжують і сферу бізнесу, і сферу особистого життя. Інвестиції в будівництво залишаються актуальними, і потенційному інвестору (а також його юристу, до якого він прийде за консультацією) дуже важливо знати не тільки механізм інвестування і підписання договору, а й свої можливості отримання прибутку, допоки триває будівництво (оскільки всі інвестиції заради прибутку і впроваджуються, будемо відверті).

У зв'язку з цим запрошуємо вас на наш вебінар в рамках курсу "Юрист в сфері нерухомості: Real Property Law 2.0"!

Коли?
26.05.2020р. о 19.00

Тема?
Фінансування житлового будівництва. Оптимальні схеми залучення інвестицій

Про що поговоримо?

  • Будівництво як сфера інвестування: механізм реалізації бізнес-проектів між учасниками сфери
  • будівництва.
  • Договір про спільну діяльність, договір про участь у будівництві, інвестиційний договір. Яку
  • модель краще обрати?

Спікер:
Ксенія Желізняк - керівник практики нерухомості та будівництва АО "Артіус".
Спеціалізація Ксенії - будівництво та нерухомість, корпоративне право та представництво в судах Ксенія - “Адвокат року” в номінації аграрне та земельне право (2018 р.).
Має понад 13 років досвіду в юридичному супроводженні бізнесу (Інститутів спільного інвестування та венчурних фондів), участі у складних переговорах, судових процесах, супроводжувала бізнес-проект з приватизації ДП племінного заводу у Миколаївській області. Модератор та спікер семінарів з тендерних закупівель. Учасник у спортивних івентів Race Nation.

Вартість участі - 250грн.
Зареєструватись та оплатити можна за посиланням: https://bit.ly/2KuDwoH

Для учасників вебінару діють спеціальні пропозиції участі в курсі з нерухомості та будівництва "Юрист в сфері нерухомості: Real Property Law 2.0". Деталі ви дізнаєтесь одразу після вебінару!

Реєструйтесь, і скоро побачимось!

2347
Просмотров
1
Коментарии

https://www.facebook.com/groups/691721154607827/

27.04.2020 14:12

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст