Головна Юридичний світ ... Події Оптимальні схеми залучення інвестицій в житлове будівництво Оптимальні схеми залучення інвестицій в житлове бу...

Оптимальні схеми залучення інвестицій в житлове будівництво

26.04.2020
Переглядів : 2346
 - 0_87127200_1587727099_5ea2cafbd4c3a.png
Дата події
2020-05-26
Час проведення: 19:00-20:30
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
250грн
Локація : Online
Показати на мапі

Вітаємо, колеги!

Ринок нерухомості (житлової чи промислової) може проходити кризу, підйом, спад, але він все одно функціонуватиме, оскільки об’єкти нерухомості супроводжують і сферу бізнесу, і сферу особистого життя. Інвестиції в будівництво залишаються актуальними, і потенційному інвестору (а також його юристу, до якого він прийде за консультацією) дуже важливо знати не тільки механізм інвестування і підписання договору, а й свої можливості отримання прибутку, допоки триває будівництво (оскільки всі інвестиції заради прибутку і впроваджуються, будемо відверті).

У зв'язку з цим запрошуємо вас на наш вебінар в рамках курсу "Юрист в сфері нерухомості: Real Property Law 2.0"!

Коли?
26.05.2020р. о 19.00

Тема?
Фінансування житлового будівництва. Оптимальні схеми залучення інвестицій

Про що поговоримо?

  • Будівництво як сфера інвестування: механізм реалізації бізнес-проектів між учасниками сфери
  • будівництва.
  • Договір про спільну діяльність, договір про участь у будівництві, інвестиційний договір. Яку
  • модель краще обрати?

Спікер:
Ксенія Желізняк - керівник практики нерухомості та будівництва АО "Артіус".
Спеціалізація Ксенії - будівництво та нерухомість, корпоративне право та представництво в судах Ксенія - “Адвокат року” в номінації аграрне та земельне право (2018 р.).
Має понад 13 років досвіду в юридичному супроводженні бізнесу (Інститутів спільного інвестування та венчурних фондів), участі у складних переговорах, судових процесах, супроводжувала бізнес-проект з приватизації ДП племінного заводу у Миколаївській області. Модератор та спікер семінарів з тендерних закупівель. Учасник у спортивних івентів Race Nation.

Вартість участі - 250грн.
Зареєструватись та оплатити можна за посиланням: https://bit.ly/2KuDwoH

Для учасників вебінару діють спеціальні пропозиції участі в курсі з нерухомості та будівництва "Юрист в сфері нерухомості: Real Property Law 2.0". Деталі ви дізнаєтесь одразу після вебінару!

Реєструйтесь, і скоро побачимось!

2346
Переглядів
1
Коментарі

https://www.facebook.com/groups/691721154607827/

27.04.2020 14:12

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст