Главная Блог ... Аналитические статьи Статьи Оприлюднено науково-практичний коментар до Закону “Про адміністративну процедуру” Оприлюднено науково-практичний коментар до Закону ...

Оприлюднено науково-практичний коментар до Закону “Про адміністративну процедуру”

Отключить рекламу
 - decdf5b40ac350076dc5f09b225ce41f.png
На вебсайті Реформи державного управління опуліковано науково-практичний коментар до Закону “Про адміністративну процедуру”.
Науково-практичний коментар до Закону України «Про адміністративну процедуру» (ЗАП) покликаний допомогти публічним службовцям та іншим фахівцям у практичному застосуванні Закону як на етапі підготовки до його впровадження, так і після набуття чинності 15 грудня 2023 року.
У Коментарі розкривається нова для українського законодавства термінологія, конкретні норми та їх зв’язок з принципами адміністративної процедури. Особлива увага приділяється поясненню мети кожної норми, наводяться приклади та моделі їх застосування з посиланням на поточну практику в Україні та закордоном.
До авторського колективу з підготовки Коментаря були залучені фахівці, які брали безпосередню участь у розробленні законопроєкту «Про адміністративну процедуру» у складі робочої групи Міністерства юстиції України та робочої групи Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Науково-практичний коментар стане у нагоді державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, суддям адміністративних судів, науковцям, викладачам адміністративного права, фахівцям приватного сектору та усім громадянам для ефективної реалізації своїх прав.
Нагадаємо, що Закон “Про адміністративну процедуру” набере чинності вже 15 грудня 2023 року. До цього часу органи державної влади мають привести законодавство у відповідність до норм ЗАП, а тисячі державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та судді адміністративних судів мають пройти навчання та підготуватися до запровадження нових правил взаємодії держави з громадянами і бізнесом.
Електронний примірник видання доступний за посиланням: https://cutt.ly/IwqZHl3l
Всі бажаючі також можуть пройти онлайн курс “Загальна адміністративна процедура” на платформі Зрозуміло: https://cutt.ly/4VZ5eMg та ознайомитися з коротким Посібником з загальної адміністративної процедури: https://cutt.ly/awqCkv97.
Ознайомитися із Законом “Про адміністративну процедуру” можна за посиланням: https://cutt.ly/bVZ5put
Науково-практичний коментар підготовлено за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR).
 • 786

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 786

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные аналитические статьи

  Смотреть все статьи
  Смотреть все статьи
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст