Головна Блог ... Аналітична стаття Статті Оприлюднено науково-практичний коментар до Закону “Про адміністративну процедуру” Оприлюднено науково-практичний коментар до Закону ...

Оприлюднено науково-практичний коментар до Закону “Про адміністративну процедуру”

Відключити рекламу
 - decdf5b40ac350076dc5f09b225ce41f.png
На вебсайті Реформи державного управління опуліковано науково-практичний коментар до Закону “Про адміністративну процедуру”.
Науково-практичний коментар до Закону України «Про адміністративну процедуру» (ЗАП) покликаний допомогти публічним службовцям та іншим фахівцям у практичному застосуванні Закону як на етапі підготовки до його впровадження, так і після набуття чинності 15 грудня 2023 року.
У Коментарі розкривається нова для українського законодавства термінологія, конкретні норми та їх зв’язок з принципами адміністративної процедури. Особлива увага приділяється поясненню мети кожної норми, наводяться приклади та моделі їх застосування з посиланням на поточну практику в Україні та закордоном.
До авторського колективу з підготовки Коментаря були залучені фахівці, які брали безпосередню участь у розробленні законопроєкту «Про адміністративну процедуру» у складі робочої групи Міністерства юстиції України та робочої групи Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Науково-практичний коментар стане у нагоді державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, суддям адміністративних судів, науковцям, викладачам адміністративного права, фахівцям приватного сектору та усім громадянам для ефективної реалізації своїх прав.
Нагадаємо, що Закон “Про адміністративну процедуру” набере чинності вже 15 грудня 2023 року. До цього часу органи державної влади мають привести законодавство у відповідність до норм ЗАП, а тисячі державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та судді адміністративних судів мають пройти навчання та підготуватися до запровадження нових правил взаємодії держави з громадянами і бізнесом.
Електронний примірник видання доступний за посиланням: https://cutt.ly/IwqZHl3l
Всі бажаючі також можуть пройти онлайн курс “Загальна адміністративна процедура” на платформі Зрозуміло: https://cutt.ly/4VZ5eMg та ознайомитися з коротким Посібником з загальної адміністративної процедури: https://cutt.ly/awqCkv97.
Ознайомитися із Законом “Про адміністративну процедуру” можна за посиланням: https://cutt.ly/bVZ5put
Науково-практичний коментар підготовлено за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR).
 • 788

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 788

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні аналітичні статті

  Дивитись усі статті
  Дивитись усі статті
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст