Не сплативши аліменти - не змошешь подовжити навіть оренду власного паю!

19.02.2021    Просмотров:  4285
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули 138,2 млн грн аліментів. З них, 24,6 млн грн проблемної заборгованості, яка стягнута державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених Законом обмежень: позбавлення права виїзду за межі України, права керування транспортними засобами, права користування вогнепальною зброєю та права полювання, накладення арешту на майно, притягнення боржника до відбування суспільно корисних робіт.

Так, на виконанні у Кобеляцькому районному відділі державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) з квітня 2013 року перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання трьох неповнолітніх дітей починаючи з 15 березня 2013 і до досягнення дітьми повноліття.

З метою примушення боржника до сплати аліментів державним виконавцем внесено його до Єдиного реєстру боржників, винесено постанови про обмеження боржника у праві виїзду за кордон, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю та у праві полювання.

Задля запобігання можливого відчуження майна, належного боржнику, винесена постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, відомості про обтяження майна, належного боржнику, зареєстровані у відповідних Державних реєстрах.

Маючи намір подовжити строк оренди земельної ділянки (пая), яка перебувала під арештом, боржник був змушений сплатити заборгованість по аліментах у сумі 224 692 грн та штраф у сумі – 74 827 грн.

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2021 року стягнули 631,7 млн грн аліментних платежів. З них 117 млн грн стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених Законом обмежень.

Джерело: Мінюст

Бесплатная консультация быстрый ответ на Ваш юридический вопрос поможет сориентироваться в дальнейших действиях.

Объявите собственный тендер и получите выгодное предложение от более чем 5000 юристов со всей Украины.

Видео-консультация юриста это современное и эффективное решение для получения необходимой информации

Каталог юристов Украины это эффективный способ найти надежного и профессионального исполнителя для Вашей юридической цели
4285
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярные судебные решения
ЕСПЧ
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события:
0