Не сплативши аліменти - не змошешь подовжити навіть оренду власного паю!

19.02.2021    Переглядів:  5641
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули 138,2 млн грн аліментів. З них, 24,6 млн грн проблемної заборгованості, яка стягнута державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених Законом обмежень: позбавлення права виїзду за межі України, права керування транспортними засобами, права користування вогнепальною зброєю та права полювання, накладення арешту на майно, притягнення боржника до відбування суспільно корисних робіт.

Так, на виконанні у Кобеляцькому районному відділі державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) з квітня 2013 року перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання трьох неповнолітніх дітей починаючи з 15 березня 2013 і до досягнення дітьми повноліття.

З метою примушення боржника до сплати аліментів державним виконавцем внесено його до Єдиного реєстру боржників, винесено постанови про обмеження боржника у праві виїзду за кордон, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю та у праві полювання.

Задля запобігання можливого відчуження майна, належного боржнику, винесена постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, відомості про обтяження майна, належного боржнику, зареєстровані у відповідних Державних реєстрах.

Маючи намір подовжити строк оренди земельної ділянки (пая), яка перебувала під арештом, боржник був змушений сплатити заборгованість по аліментах у сумі 224 692 грн та штраф у сумі – 74 827 грн.

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2021 року стягнули 631,7 млн грн аліментних платежів. З них 117 млн грн стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених Законом обмежень.

Джерело: Мінюст

Користуйтеся нашими сервісами для отримання юридичних послуг :

Безкоштовна консультація швидка відповідь на Ваше юридичне питання допоможе зорієнтуватися у подальших діях.

Оголосіть власний тендер та отримайте вигідну пропозицію від більш ніж 5000 юристів зі всієї України.

Відео-консультація юриста це сучасне та ефективне рішення для отримання необхідної інформації

Каталог юристів України це ефективний спосіб знайти надійного та професійного виконавця для Вашої юридичної мети
5641
Переглядів
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні судові рішення
ЕСПЧ
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події:
1