Главная Блог ... Аналитические статьи Legal Tech Monitor.Estate – безпечне придбання нерухомості в Україні Monitor.Estate – безпечне придбання нерухомості в ...

Monitor.Estate – безпечне придбання нерухомості в Україні

17.09.2019
Сказать спасибо
Автор: Копоть Володимир
Подписаться на автора
Просмотров : 1525
Добавить в избраное
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube
Monitor.Estate – безпечне придбання нерухомості в Україні - tn1_0_27728600_1568711864_5d80a4b843b8e.jpg

 

Сьогодні на ринку нерухомості первинний ринок розвивається стрімкими темпами. Кількість новобудов збільшується не просто з року в рік, а з місяця в місяць. На кожному клаптику вільного простору, де ще вчора був непопулярний магазин, закинута будівля, неприбуткове підприємство – вже завтра розпочнеться будівництво нового об’єкта. А вже через декілька місяців ви зможете побачити декілька поверхів будинку.

Звичайно ж така популярність обумовлена великим попитом. І забудовники, щоб не втратити момент, стараються по-максимуму використати пік продажів. Та чи є настільки стрімкі терміни будівництва безпечними? Чи буде будинок, який «виріс» буквально за декілька місяців надійним житлом для кожного мешканця? Чи не порушувались правила під час зведення конструкції? На жаль, звичайний покупець не може знати відповіді на всі ці питання.

Придбання квартири як значний фінансовий вклад

Купівля житла або будівництво нерухомості завжди пов'язана з витрачанням великої кількості грошей, часто ця сума збирається протягом усього життя. З огляду на вищесказане, ми хотіли б, щоб придбання нерухомості не тягнуло за собою ризиків. І, якщо про будівлі, як зведені певний період часу тому можна знайти інформацію та навіть відгуки мешканців, то про житло в новобудові (особливо, якщо мова йде про будинок, який є лише на проекті або тільки стартувало будівництво) інформація є лише від забудовника. Він же ж, в свою чергу, зацікавлений в тому, щоб припіднести якість житла для потенційного клієнта з найкращого боку. Отже таке джерело інформації є упередженим і не завжди достовірним. То як же ж бути звичайному покупцеві? Як вберегти свої кошти від недобросовісного забудовника? Як купити квартиру в новобудові, яка згодом стане вашим справжнім домом і фортецею.

Monitor.Estate - юридичний онлайн аудит об'єктів нерухомості

Ми пропонуємо вашій увазі автоматичний сервіс, що дає юридичну оцінку ризиків об’єктів нерухомості України. За його допомогою можна дізнатися оцінку новобудови, замовити детальний звіт по її документації, отримати консультацію та замовити супровід юриста від моменту вибору конкретного житлового комплексу до підписання останньої угоди.

Як працює сервіс?

Monitor.Estate використовує особливий набір алгоритмів, які моніторять інформацію про об’єкти будівництва у відкритих базах даних і видає систематизовану інформацію в єдиному документі – юридичному звіті. Вбивши в поле пошуку назву ЖК або адресу новобудови, можна швидко і безкоштовно отримати його попередню оцінку.

Також сервіс надає наступний перелік інформації, що знадобиться на етапі придбання нерухомості:

  • дані про учасників будівництва об'єкта (назва компаній, бенефіціарів, розмір статутного капіталу, адреса реєстрації);
  • наявність дозвільної документації;
  • відповідність використання земельної ділянки до її цільового призначення;
  • судову історію суб'єктів і про об'єкт в цілому.

Для чого потрібен сервіс?

Сервіс допомагає у виборі об'єкту будівництва, який має найменші ризики бути недобудованим або не введеними в експлуатацію. За послугами часто звертаються інвестори, які не можуть визначитися між двома або трьома новобудовами в одному районі. Monitor.Estate порівнює по пунктах вибрані об'єкти, і дає незалежну оцінку, який з об'єктів є менш ризиковим. Дуже важливо перестрахуватися перед вкладанням великих сум грошей у нерухомість. Така перевірка – це запорука спокійних ночей в майбутньому і гарантія правильного вкладення капіталу. Також звертаються і юристи, коли мають необхідність провести подібний аналіз і супроводити клієнта під час підписання договору купівлі-продажу нерухомості.

Сьогодні юристи Monitor.Estate працюють у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі та Житомирі та Дрогобичі, і у 2019 році планують розширювати «дорожню карту» в інших ще в чотирьох містах країни. Вже зараз приватний користувач або юрист зможе завантажити файл з документом на будівництво на сайт сервісу та отримати рекомендацію, на що звернути увагу і які положення договору не відповідають його інтересам.

Також юристами Monitor.Estate надаються юридичні послуги на всіх етапах придбання нерухомості. Людина без спеціальних знань просто не в змозі зрозуміти тонкощі договору, побачити і відмітити в ньому «підводні камені». Наші ж спеціалісти будуть консультувати вас як на етапі вибору об’єкту нерухомості, так і під час підписання договору.

Оперативна довідка по стану новобудови

Якщо ви знаходитесь лише на етапі підбору відповідного ЖК, розглядаєте велику кількість варіанті, то доцільним буде рішення скористатись нашою онлайн довідкою. Недорого всього за декілька секунд ви отримаєте вичерпну інформацію, яка стосується судових рішень, наявності боргу та відповідність будівництву дозвільній документації, містобудівних умов та обмежень. Вам надішлють витяги з державних реєстрів та звіт, з вказаними ризиками. Це допоможе суттєво звузити перелік варіантів, таким чином, зекономивши ваш дорогоцінний час.

1525
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст