Legal Design Jam 2021

03.02.2021
Автор: Inna Ptitsyna
Просмотров : 1169
 - 0_58831300_1612294810_6019aa9a8fa74.png
Дата события
2021-02-05
Время проведения: 19:30-20:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
249грн
Локация : https://www.facebook.com/events/385094479249631
Показать на карте

Дизайн-джем — це гакатон, але за методологією дизайн-мислення, тобто з фокусом на клієнтові та його проблемі. Ми збираємося, аби знайти нові рішення юридичних проблем та прокачати скіли із сервіс-дизайну.

Тематика: Розв’язання юридичних проблем мікро, малого та середнього бізнесу на основі дослідження: https://bit.ly/SMEs_webreport.

Як усе проходить?

5 лютого ввечері учасники знайомляться між собою та з менторами. Також дізнаються більше про дизайн-мислення, його застосування на практиці та функціонування інструментів, з якими працюватимемо (Discord і Miro).

Наступного дня ми шукаємо проблеми, обираємо найбільш болючі, об’єднуємося в команди та починаємо роботу над майбутнім продуктом. У команд є 48 годин для створення прототипів нових продуктів та їх перевірки з користувачами.

Під наставництвом менторів команди проводять дослідження, генерують ідеї, тестують їх із користувачами і створюють прототипи послуг. В останній день, 7 лютого, допрацьовуємо продукти, проводимо презентацію, а журі обирає переможців.

Головний експерт: Олена Потієнко — гуру маркетингу та сервіс-дизайну, підприємиця, strategic head в Uptimal

Що ви отримаєте?

  • Досвід у дизайн-мисленні та сервіс-дизайні

  • Вміння якісно проводити дослідження проблем та швидко створювати прототипи, працювати з Miro

Призи для переможців:

Грошова винагорода 1000$ та крутий мерч

Як долучитися?

Зареєструватися за посиланням: http://bit.ly/registerLDJ

Кількість місць обмежена — 30. Вартість — 249 грн.

Давайте дизайнити кращі рішення разом!

1169
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст