Legal Design Jam 2021

03.02.2021
Автор: Inna Ptitsyna
Переглядів : 1174
 - 0_58831300_1612294810_6019aa9a8fa74.png
Дата події
2021-02-05
Час проведення: 19:30-20:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
249грн
Локація : https://www.facebook.com/events/385094479249631
Показати на мапі

Дизайн-джем — це гакатон, але за методологією дизайн-мислення, тобто з фокусом на клієнтові та його проблемі. Ми збираємося, аби знайти нові рішення юридичних проблем та прокачати скіли із сервіс-дизайну.

Тематика: Розв’язання юридичних проблем мікро, малого та середнього бізнесу на основі дослідження: https://bit.ly/SMEs_webreport.

Як усе проходить?

5 лютого ввечері учасники знайомляться між собою та з менторами. Також дізнаються більше про дизайн-мислення, його застосування на практиці та функціонування інструментів, з якими працюватимемо (Discord і Miro).

Наступного дня ми шукаємо проблеми, обираємо найбільш болючі, об’єднуємося в команди та починаємо роботу над майбутнім продуктом. У команд є 48 годин для створення прототипів нових продуктів та їх перевірки з користувачами.

Під наставництвом менторів команди проводять дослідження, генерують ідеї, тестують їх із користувачами і створюють прототипи послуг. В останній день, 7 лютого, допрацьовуємо продукти, проводимо презентацію, а журі обирає переможців.

Головний експерт: Олена Потієнко — гуру маркетингу та сервіс-дизайну, підприємиця, strategic head в Uptimal

Що ви отримаєте?

  • Досвід у дизайн-мисленні та сервіс-дизайні

  • Вміння якісно проводити дослідження проблем та швидко створювати прототипи, працювати з Miro

Призи для переможців:

Грошова винагорода 1000$ та крутий мерч

Як долучитися?

Зареєструватися за посиланням: http://bit.ly/registerLDJ

Кількість місць обмежена — 30. Вартість — 249 грн.

Давайте дизайнити кращі рішення разом!

1174
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст