Innovating Justice Challenge 2021

01.04.2021
Автор: Valeriia Benyk
Просмотров : 1720
 - 0_32827200_1617199137_60648021502b1.png
Дата события
2021-04-30
Время проведения: 23:59-23:59
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Локация : Київ
Показать на карте

Триває набір на міжнародний конкурс інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge 2021, який проводиться під егідою Гаазького інституту інновацій у праві (HiiL). Українські проєкти зможуть долучитися вже шостий рік поспіль!

Програма сприяє синергії між ІТ, громадським та державним сектором. За попередні роки ми отримали понад 250 заявок, 13 із яких отримали гранти від HiiL на загальну суму понад 210 тисяч євро. Шість команд їздили на Justice Entrepreneurship School в Гаазі та представляли свої проєкти на сцені Палацу миру на Innovating Justice Forum. Cеред відомих випускників програми є команди, як-от AXDRAFT, Opendatabot, Lawyerd!, Правомен, Cуд на долоні, PatentBot, Vkursi, Pinky Solutions, AirLaw.Pro та інші.

  • Що дасть програма?

До 10 відібраних команд пройдуть регіональну інкубаційну програму, що почнеться у вересні. Інноватори здобудуть знання з бізнес моделювання, фінансового планування, розробки комунікаційної та маркетингової стратегій. Також, з командами працюватимуть профільні ментори з бізнес спільноти, громадського та державного секторів.

Після завершення програми команди представлять свої ідеї громадськості та всім зацікавленим сторонам. Найкращі проєкти зможуть пройти глобальну акселераційну програму, отримають грант на розвиток свого продукту, доступ до міжнародної мережі наставників і потенційне фінансування в майбутньому.

  • Які проєкти приймаються?

До участі в конкурсі запрошуються стартапи, юристи, підприємці, представники юридичних компаній та громадського сектору, які прагнуть запроваджувати новий підхід до попередження і розв'язання правових проблем. Заохочуються проєкти, які зосереджені на головних проблемних сферах: підтримка малого та середнього бізнесу, захист прав споживачів, трудові відносини.

  • Як податися та які критерії?

Для подачі на конкурс необхідно заповнити заявку англійською мовою на сайті програми до 30 квітня 2021 (https://bit.ly/applyHiiL21). Критерії відбору проєктів:

- дотичність інновації до тематики конкурсу

- життєздатність бізнес-моделі

- можливість масштабування

- здатність проєкт створювати соціальний вплив

- компетенції команди

  • Етапи програми

1. Приймання заявок до 30 квітня;

2. Відбір та співбесіди — травень;

3. Регіональна інкубаційна програма для фіналістів — червень;

4. Національний ДемоДень із фіналістами — липень 2021;

Міжнародна акселераційна програма з грантами до 30 тисяч євро для відібраних команд до грудня 2021 року.

  • Хто організатори?

Локальну частину програми HiiL Innovating Justice Challenge 2021 реалізує LiN:GO (ГО «Юридичні інновації») за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Контактна особа: Дмитро Форемний (dmitry.foremnyi@hiil.org)

1720
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст