Innovating Justice Challenge 2021

01.04.2021
Автор: Valeriia Benyk
Переглядів : 1719
 - 0_32827200_1617199137_60648021502b1.png
Дата події
2021-04-30
Час проведення: 23:59-23:59
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Локація : Київ
Показати на мапі

Триває набір на міжнародний конкурс інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge 2021, який проводиться під егідою Гаазького інституту інновацій у праві (HiiL). Українські проєкти зможуть долучитися вже шостий рік поспіль!

Програма сприяє синергії між ІТ, громадським та державним сектором. За попередні роки ми отримали понад 250 заявок, 13 із яких отримали гранти від HiiL на загальну суму понад 210 тисяч євро. Шість команд їздили на Justice Entrepreneurship School в Гаазі та представляли свої проєкти на сцені Палацу миру на Innovating Justice Forum. Cеред відомих випускників програми є команди, як-от AXDRAFT, Opendatabot, Lawyerd!, Правомен, Cуд на долоні, PatentBot, Vkursi, Pinky Solutions, AirLaw.Pro та інші.

  • Що дасть програма?

До 10 відібраних команд пройдуть регіональну інкубаційну програму, що почнеться у вересні. Інноватори здобудуть знання з бізнес моделювання, фінансового планування, розробки комунікаційної та маркетингової стратегій. Також, з командами працюватимуть профільні ментори з бізнес спільноти, громадського та державного секторів.

Після завершення програми команди представлять свої ідеї громадськості та всім зацікавленим сторонам. Найкращі проєкти зможуть пройти глобальну акселераційну програму, отримають грант на розвиток свого продукту, доступ до міжнародної мережі наставників і потенційне фінансування в майбутньому.

  • Які проєкти приймаються?

До участі в конкурсі запрошуються стартапи, юристи, підприємці, представники юридичних компаній та громадського сектору, які прагнуть запроваджувати новий підхід до попередження і розв'язання правових проблем. Заохочуються проєкти, які зосереджені на головних проблемних сферах: підтримка малого та середнього бізнесу, захист прав споживачів, трудові відносини.

  • Як податися та які критерії?

Для подачі на конкурс необхідно заповнити заявку англійською мовою на сайті програми до 30 квітня 2021 (https://bit.ly/applyHiiL21). Критерії відбору проєктів:

- дотичність інновації до тематики конкурсу

- життєздатність бізнес-моделі

- можливість масштабування

- здатність проєкт створювати соціальний вплив

- компетенції команди

  • Етапи програми

1. Приймання заявок до 30 квітня;

2. Відбір та співбесіди — травень;

3. Регіональна інкубаційна програма для фіналістів — червень;

4. Національний ДемоДень із фіналістами — липень 2021;

Міжнародна акселераційна програма з грантами до 30 тисяч євро для відібраних команд до грудня 2021 року.

  • Хто організатори?

Локальну частину програми HiiL Innovating Justice Challenge 2021 реалізує LiN:GO (ГО «Юридичні інновації») за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Контактна особа: Дмитро Форемний (dmitry.foremnyi@hiil.org)

1719
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст