Главная Блог ... Новости Інфографіка «Жінки в адвокатурі. Цікаві факти»

Інфографіка «Жінки в адвокатурі. Цікаві факти»

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 2308

Отключить рекламу
Інфографіка «Жінки в адвокатурі. Цікаві факти» - tn1_infografika_ginki_v_advokaturi_tsikavi_fakti_5c96529db534b.jpg

Рівність можливостей для жінок у юридичних професіях в останні роки привертає увагу все більшої кількості дослідників та професійних організацій. Цього року гендерна тематика буде обговорюватися у неформальному заході в рамках третього форуму День англійського права, який проводиться Британським правничим товариством (English Law Society), Посольством Великої Британії в Україні спільно з НААУ. У березні цього року в НААУ створено Комітет з питань гендерної політики.

Минулого року глобальне онлайн-опитування про становище жінок та рівень дискримінації в юридичних професіях проводила Міжнародна асоціація адвокатів (ІВА).

Як свідчать дані міжнародних досліджень, жінки поступово здобувають керівні позиції у юридичних компаніях та адвокатурі, проте, їхнє представництво, при позитивній динаміці останніх років, ще не всюди є рівним.

Публікуємо інфографіку «Жінки в адвокатурі. Цікаві факти». На основі даних звіту Європейського парламенту «Відображення представництва жінок і чоловіків у юридичних професіях в Євросоюзі» наводимо історію поступового приходу жінок в юридичну освіту, науку та практичну діяльність, яка почалася наприкінці 19 століття.

Дослідження також представляє дані про кількість жінок в адвокатурі країн ЄС та окремо – регіону Східної Європи. Повна версія звіту включає дані про жінок у судових органах та прокуратурі європейських країн за період з 2005 по 2014 рік.

Ми також цитуємо дані досліджень американського юридичного ринку, зокрема, звіті Американської асоціації адвокатів (АВА) та опитування за параметрами гендерної рівності 360 юридичних компаній США.

«В українській адвокатурі тематика гендерної рівності не була предметом спеціального дослідження. Відповідно до даних ЄРАУ, 36% українських адвокатів є жінки, 63% - чоловіки; в органах адвокатського самоврядування ця статистика ще більш позитивна на користь жінок. Міжнародна співпраця дає нам можливості звернути увагу на нові виклики, які виходять за межі професійної проблематики і перебувають у фокусі уваги відкритих суспільств по всьому світу», - прокоментував заступник Голови НААУ Валентин Гвоздій.

Інфографіка "Жінки в адвокатурі. Цікаві факти"

Джерело: НААУ

 • 2308

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2308

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст