Головна Блог ... Новини Інфографіка «Жінки в адвокатурі. Цікаві факти»

Інфографіка «Жінки в адвокатурі. Цікаві факти»

 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 2328

Відключити рекламу
Інфографіка «Жінки в адвокатурі. Цікаві факти» - tn1_infografika_ginki_v_advokaturi_tsikavi_fakti_5c96529db534b.jpg

Рівність можливостей для жінок у юридичних професіях в останні роки привертає увагу все більшої кількості дослідників та професійних організацій. Цього року гендерна тематика буде обговорюватися у неформальному заході в рамках третього форуму День англійського права, який проводиться Британським правничим товариством (English Law Society), Посольством Великої Британії в Україні спільно з НААУ. У березні цього року в НААУ створено Комітет з питань гендерної політики.

Минулого року глобальне онлайн-опитування про становище жінок та рівень дискримінації в юридичних професіях проводила Міжнародна асоціація адвокатів (ІВА).

Як свідчать дані міжнародних досліджень, жінки поступово здобувають керівні позиції у юридичних компаніях та адвокатурі, проте, їхнє представництво, при позитивній динаміці останніх років, ще не всюди є рівним.

Публікуємо інфографіку «Жінки в адвокатурі. Цікаві факти». На основі даних звіту Європейського парламенту «Відображення представництва жінок і чоловіків у юридичних професіях в Євросоюзі» наводимо історію поступового приходу жінок в юридичну освіту, науку та практичну діяльність, яка почалася наприкінці 19 століття.

Дослідження також представляє дані про кількість жінок в адвокатурі країн ЄС та окремо – регіону Східної Європи. Повна версія звіту включає дані про жінок у судових органах та прокуратурі європейських країн за період з 2005 по 2014 рік.

Ми також цитуємо дані досліджень американського юридичного ринку, зокрема, звіті Американської асоціації адвокатів (АВА) та опитування за параметрами гендерної рівності 360 юридичних компаній США.

«В українській адвокатурі тематика гендерної рівності не була предметом спеціального дослідження. Відповідно до даних ЄРАУ, 36% українських адвокатів є жінки, 63% - чоловіки; в органах адвокатського самоврядування ця статистика ще більш позитивна на користь жінок. Міжнародна співпраця дає нам можливості звернути увагу на нові виклики, які виходять за межі професійної проблематики і перебувають у фокусі уваги відкритих суспільств по всьому світу», - прокоментував заступник Голови НААУ Валентин Гвоздій.

Інфографіка "Жінки в адвокатурі. Цікаві факти"

Джерело: НААУ

 • 2328

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 2328

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст