Главная Блог ... Новости Президент України Петро Порошенко підписав новий Закон «Про забезпечення права на справедливий суд» Президент України Петро Порошенко підписав новий З...

Президент України Петро Порошенко підписав новий Закон «Про забезпечення права на справедливий суд»

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 2191

Отключить рекламу
 - tn1_fair-trial_54ef3ea23cc60.jpg

Президент України підписав новий Закон «Про забезпечення права на справедливий суд»

Сьогодні стало відомо, що Петро Порошенко схвалив новий Закон «Про забезпечення права на справедливий суд».

Як відомо, даний Закон був прийнятий ще 12 лютого. Його основою став законопроект №1656, що надійшов у редакцію профільного Комітету. Із початкової версії Закону були виключені норми щодо внесення змін до сучасних діючих процесуальних кодексів. Також довелось відмовитись від розділу про впровадження електронного судочинства та розділу щодо технічного та фінансового забезпечення суддів і судових установ.

Своєї чинності новий Закон набере через місяць після того, як він буде офіційно опублікований – планується направити документ до Венеціанської комісії для проведення ретельного кваліфікованого аналізу. Якщо буде потрібно, Закон планують допрацювати згідно з надісланими рекомендаціями. При цьому планується норми по створенню складу Вищої Ради юстиції та Вищої кваліфікаційної комісії суддів вводити в дію без встановленої відстрочки.

Новий законодавчий документ передбачає провадження нового порядку створення судових установ, призначення суддів на нові адміністративні посади та оптимізацію складу судів та кількості в кожному з них суддів. Закон скорочує кількість адміністративних посад в судах, а також передбачає формування складу суддів виходячи з реальної загрузки.

Великим позитивом є імперативність висновків Верховного Суду України для усіх державних органів та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, а головне судів першої, апеляційної та касаційної інстанцій при розгляді усіх справ та ухваленні рішень. Це буде надзвичайно сприяти однаковому застосуванню законодавства при здійсненні правосуддя та забезпечить єдину судову практику у майбутньому.

Повноваження Президента України та Верховної Ради України по переведенню суддів зберігаються без змін.

 • 2191

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2191

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст