Главная Війна і права ... Питання - відповідь Додаткова грошова винагорода

Додаткова грошова винагорода

  • 0

  • 0

  • 208

Отключить рекламу

Додаткова грошова винагорода

Якщо ти отримав(-ла) поранення, пов’язане із захистом Батьківщини і перебуваєш на лікуванні або ж у відпустці для лікування після тяжкого поранення, то маєш право щомісяця отримувати 100 000 грн додаткової грошової винагороди та щомісячне грошове забезпечення. Тобто в період лікування у стаціонарі чи відпустки після тяжкого поранення за тобою зберігається виплата грошового забезпечення в розмірі за останньою посадою перед пораненням та додаткової винагороди в розмірі 100 тис грн, незалежно від того, де перебуває твій підрозділ (на передовій, чи ні).

Твої дії для отримання додаткової грошової винагороди:

  1. Отримай довідку про обставини травми (як це зробити, описано в розділі «Проходження лікування» – «Довідка про обставини травми»), зроби копію та передай її до стройової частини.
  2. На підставі наказу командира щомісячно отримуй виплату додаткової винагороди протягом лікування на стаціонарі чи перебування у відпустці після тяжкого поранення.
  3. У випадку неотримання додаткової винагороди напиши рапорт на ім’я командира щодо включення тебе до наказу про виплату додаткової винагороди в розмірі 100 тис. грн та їхню виплату. До рапорту додай копію довідки про обставини травми (Додаток 16).

Вимагай виплати додаткової грошової винагороди за весь період лікування.

Якщо у в/ч, на твою думку, незаконно відмовили у виплаті, подай скаргу до Штабу оперативного командування, якому підпорядковується твоя частина або на гарячу лінію Міноборони (15-12).

Якщо лікування триватиме понад 4 місяці, твої дії наступні:

  • Отримай висновок ВЛК, де вказано, що лікування продовжено понад 4 місяці.
  • Проінформуй про продовження лікування свого безпосереднього командира.
  • Передай до військової частини вказаний висновок ВЛК.

Примітка: Під час відпустки за станом здоров’я, грошове забезпечення зберігається для всіх поранених, а додаткова винагорода в розмірі 100 тис грн – тільки після тяжкого поранення за висновком (постановою) ВЛК.

Порядок дій у випадку припинення виплати додаткової винагороди

Якщо виплата не відбувається або її раптово припинено після твого проходження ВЛК, подавай рапорт командуванню військової частини. Вимагай виплати додаткової грошової винагороди за весь період лікування. Якщо у в/ч, на твою думку, незаконно відмовили у виплаті, подай скаргу до Штабу оперативного командування, якому підпорядковується твоя частина або до Департаменту фінансів МО чи на гарячу лінію Міноборони (15-12).

У випадку відсутності результату – звертайся до суду.

Розмір додаткової винагороди

Розмір додаткової винагороди залежить від кількості днів виконання бойових (спеціальних) завдань, кількості днів лікування на стаціонарі та перебування у відпустці після тяжкого поранення.

У випадку тяжкого поранення (травма/поранення визначені як «тяжке» висновком (постановою) ВЛК).

  • За кожен день виконання бойових (спеціальних) завдань, згідно з бойовими наказами, а також за кожен день лікування на стаціонарі або у відпустці після тяжкого поранення, розмір додаткової винагороди становитиме мінімум 3 225,8 грн/день (залежно від кількості днів у місяці), а за повний місяць — 100 000 грн.

У випадку нетяжкого поранення:

  • За кожен день лікування на стаціонарі – мінімум 3 225,80 грн (залежно від кількості днів у місяці).

Приклад: з 1 по 16 січня військовослужбовець брав участь у бойових діях. 16 січня отримав поранення. З 16 по 25 січня знаходився на лікуванні (травма нетяжка), а з 25 по 31 січня перебував на ППД і був звільнений на кілька днів від виконання службових обов’язків. В такому разі додаткова грошова допомога в лютому становитиме:

100 000/31 = 3 225,80 грн за один день

(16 днів × 3 225,8 грн)+ (9 днів × 3 225,8 грн) = 80 645,00 грн

  • 208

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 208

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные аналитические статьи

    Смотреть все статьи
    Смотреть все статьи
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст