Главная Сервисы для юристов ... Постанови КМУ Деякі питання бюджетного відшкодування податку на додану вартість Деякі питання бюджетного відшкодування податку на ...

Деякі питання бюджетного відшкодування податку на додану вартість | від 29-03-2017 - 189-2017-п

 • 140

  Просмотров

 • 140

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
  ПОСТАНОВА

  від 29 березня 2017 р. № 189
  Київ

  Деякі питання бюджетного відшкодування податку на додану вартість

  Відповідно до статті 200, пунктів 55 і 56 підрозділу 2 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що відшкодування узгоджених сум податку на додану вартість, зазначених у Тимчасовому реєстрі заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість, поданих до 1 лютого 2016 р., за якими станом на 1 січня 2017 р. суми податку на додану вартість не відшкодовані з бюджету, здійснюється в хронологічному порядку відповідно до черговості надходження заяв про повернення таких сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість в межах сум, визначених законом про Державний бюджет України на відповідний рік.

  Місячний обсяг такого бюджетного відшкодування не може перевищувати 2,8 відсотка загальної суми бюджетного відшкодування з державного бюджету за попередній календарний місяць за Реєстром заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

  Внесення даних та ведення Тимчасового реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість здійснюється у порядку, визначеному статтею 200 Податкового кодексу України та постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 2017 р. № 26 “Про затвердження Порядку ведення реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 12, ст. 337).

  2. Ця постанова набирає чинності з 1 квітня 2017 року.

  Прем'єр-міністр України

  В.ГРОЙСМАН

  Інд. 67


  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст