Главная Блог ... Новости Чому у "Резерв+" приписують статус "у розшуку" і що робити Чому у "Резерв+" приписують статус "у розшуку" і щ...

Чому у "Резерв+" приписують статус "у розшуку" і що робити

Отключить рекламу
Чому у \

Триває мобілізація в Україні, і у деяких випадках у військовозобов'язаних у застосунку "Резерв+" висвічується статус "у розшуку", і у такому разі громадянину треба з'явитися у Територіальний центр комплектування та соцпідтримки, у якому він був зареєстрований.

Такою інформацією адвокат Ярослав Куц поділився в ефірі "Київ 24". "Так склалася практика, що до вступу нового законодавства в дію, повістки дійсно розкладалися по почтових ящиках, і таким чином ТЦК ставило відмітку, що належним чином повідомлено, і що робили з цими військовозобов'язаними, - їх вносили як ухилянтів і ставили їх у розшук", - сказав експерт.

Згадайте новину: Примусовий візит до ТЦК: в МО пояснили, чому це можливо навіть після оновлення даних у "Резерв+"

За його словами, у зв'язку з цим більша категорія людей, які встановлювали "Резерв+" чи приходили у центри надання адмінпослуг, оновлювали свої дані, повідомляли про те, що вони проживали, умовно - в Києві, а зареєстровані на Закарпатті, - у них з'являлася інформація про те, що вони у розшуку, і треба прийти у ТЦК.

"На жаль, у таких ситуаціях дійсно - треба з'явитися до свого ТЦК за місцем реєстрації для того, щоб знятися з розшуку і для того, щоб у вас не накопичувалася ця проблема, яка потім вам виражатиметься у масові бусизації десь на блокпостах чи десь по центру Києва", - сказав експерт.

Згадайте новину: Чи можуть ухилянтам блокувати банківські рахунки

В нашій державі з 18 травня почав працювати новий закон щодо мобілізаційних заходів. Згідно з цим документом, всі військовозобов'язані - чоловіки віком від 18 до 60 років, а також жінки-медики, мають оновити свої військово-облікові дані. Це можна зробити за допомогою застосунку "Резевр+", а також, відвідавши ТЦК та СП і ЦНАПи.

6 червня спікер Міноборони України Дмитро Лазуткін повідомив, що свої дані в додатку "Резерв+" оновили лише 15% військовозобов'язаних громадян - 1 млн 412 тисяч.

 

 • 2169

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2169

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст