Головна Блог ... Новини Чому у "Резерв+" приписують статус "у розшуку" і що робити Чому у "Резерв+" приписують статус "у розшуку" і щ...

Чому у "Резерв+" приписують статус "у розшуку" і що робити

Відключити рекламу
Чому у \

Триває мобілізація в Україні, і у деяких випадках у військовозобов'язаних у застосунку "Резерв+" висвічується статус "у розшуку", і у такому разі громадянину треба з'явитися у Територіальний центр комплектування та соцпідтримки, у якому він був зареєстрований.

Такою інформацією адвокат Ярослав Куц поділився в ефірі "Київ 24". "Так склалася практика, що до вступу нового законодавства в дію, повістки дійсно розкладалися по почтових ящиках, і таким чином ТЦК ставило відмітку, що належним чином повідомлено, і що робили з цими військовозобов'язаними, - їх вносили як ухилянтів і ставили їх у розшук", - сказав експерт.

Згадайте новину: Примусовий візит до ТЦК: в МО пояснили, чому це можливо навіть після оновлення даних у "Резерв+"

За його словами, у зв'язку з цим більша категорія людей, які встановлювали "Резерв+" чи приходили у центри надання адмінпослуг, оновлювали свої дані, повідомляли про те, що вони проживали, умовно - в Києві, а зареєстровані на Закарпатті, - у них з'являлася інформація про те, що вони у розшуку, і треба прийти у ТЦК.

"На жаль, у таких ситуаціях дійсно - треба з'явитися до свого ТЦК за місцем реєстрації для того, щоб знятися з розшуку і для того, щоб у вас не накопичувалася ця проблема, яка потім вам виражатиметься у масові бусизації десь на блокпостах чи десь по центру Києва", - сказав експерт.

Згадайте новину: Чи можуть ухилянтам блокувати банківські рахунки

В нашій державі з 18 травня почав працювати новий закон щодо мобілізаційних заходів. Згідно з цим документом, всі військовозобов'язані - чоловіки віком від 18 до 60 років, а також жінки-медики, мають оновити свої військово-облікові дані. Це можна зробити за допомогою застосунку "Резевр+", а також, відвідавши ТЦК та СП і ЦНАПи.

6 червня спікер Міноборони України Дмитро Лазуткін повідомив, що свої дані в додатку "Резерв+" оновили лише 15% військовозобов'язаних громадян - 1 млн 412 тисяч.

 

 • 1782

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1782

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст