Головна Блог ... Новини Примусовий візит до ТЦК: в МО пояснили, чому це можливо навіть після оновлення даних у "Резерв+" Примусовий візит до ТЦК: в МО пояснили, чому це мо...

Примусовий візит до ТЦК: в МО пояснили, чому це можливо навіть після оновлення даних у "Резерв+"

Відключити рекламу
Примусовий візит до ТЦК: в МО пояснили, чому це можливо навіть після оновлення даних у \

Після оновлення даних у "Резерв+" військовозобов'язану особу все одно можуть примусово відвезти до ТЦК та СП, адже поки що функціонал мобільного застосунку обмежений.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі телемарафону "Єдині новини".

"Застосунок "Резерв+" реалізує можливість оновити свої дані по нашому мобілізаційному закону. Це пошта, це телефон, це фактичне місце проживання. Щодо загального військового обліку, оновлення даних людини, оновлення її військово-облікової спеціальності і так далі, ми зараз робимо все, щоб реалізувати функціонал, щоб можна було оновити й інші дані, які є по людині в ТЦК та СП, онлайн, не роблячи фізичного візиту до ТЦК та СП", – пояснила посадовиця.

Згадайте новину: Що буде, якщо видалити з телефону "Резерв+": у ТЦК дали роз'яснення

За словами заступниці міністра, доки функціонал не працює в повному обсязі, можуть виникати ситуації, коли поліцейські, які супроводжують представників ТЦК, примусово відвозять людину до Територіального центру комплектування для оновлення даних у повному обсязі.

Чорногоренко зазначила, що необхідний функціонал буде реалізовано вже цього місяця. Після цього у застосунку можна буде оновити всі інші військово-облікові дані.

"Потрібно розуміти, які є підстави для такого примусового оновлення даних. Тому треба розбиратися в кожному такому конкретному випадку. Я можу сказати лише одне, що "Резерв+" надає можливість здійснити своє зобов'язання з оновлення протягом 60 днів тільки частини даних", – зауважила посадовиця.

Вона додала, після реалізації можливості виправити або актуалізувати всі дані через "Резерв+", випадків примусових візитів до ТЦК "не буде взагалі".

За словами Катерини Чорногоренко, з 18 червня у застосунку "Резерв+" нарешті з'явиться QR-код, який буде аналогом паперового військово-облікового документа і прийматиметься усіма посадовими особами, службами, установами та відомствами України

 • 1708

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1708

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст