23.08.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  194
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

Бідолаха - хабарник Василишин подав скаргу в апеляційний суд: на що він надіявся ?

23 серпня 2016 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва розглянула апеляційну скаргу, подану в інтересах підозрюваного Василишина Р.Й. на ухвалу слідчого судді Дніпровського районного суду міста Києва від 14 липня 2016 року, якою задоволено клопотання слідчого в особливо важливих справах Першого слідчого відділу управління Прокуратури міста Києва, погоджене прокурором відділу Прокуратури міста Києва, та відсторонено від посади заступника Міністра охорони здоров’я України, керівника апарату Василишина Р.Й. в межах строку, який не може становити більше 2-х місяців та перевищувати строк досудового розслідування – до 08 вересня 2016 року.

Згадайте новину: Апеляційний суд скасував запобіжний захід та відновив на посаді мера Вишгорода Момота

За результатами апеляційного розгляду колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва постановила:

апеляційну скаргу, подану в інтересах підозрюваного Василишина Р.Й., – задовольнити;

ухвалу слідчого судді Дніпровського районного суду міста Києва від 14 липня 2016 року, якою задоволено клопотання слідчого в особливо важливих справах Першого слідчого відділу управління Прокуратури міста Києва, погоджене прокурором відділу Прокуратури міста Києва, та відсторонено від посади заступника Міністра охорони здоров’я України, керівника апарату Василишина Р.Й. в межах строку, який не може становити більше 2-х місяців та перевищувати строк досудового розслідування – до 08 вересня 2016 року, – скасувати;

Згадайте новину: Суд поновив Сергія Старенького на посаді Голови Державної пенітенціарної служби України
 

постановити нову ухвалу, якою в задоволенні клопотання слідчого в особливо важливих справах Першого слідчого відділу управління Прокуратури міста Києва, погодженого прокурором відділу Прокуратури міста Києва, та відстороненні від посади заступника Міністра охорони здоров’я України, керівника апарату Василишина Р.Й. – відмовити.

Повний текст ухвали буде проголошено 26 серпня 2016 року о 10 год. 20 хв.

Нагадаємо, заступник Міністра охорони здоров’я Василишин Р.Й. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою») Кримінального кодексу України.

Джерело: Судова влада України

Вспомните новость: Династия судей Фазикош с Закарпатья живет не по средствам, указанным в декларации: дорогие автомобили и дома по $150 тысяч

 

 

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення