Головна Блог ... Новини Суд поновив Сергія Старенького на посаді Голови Державної пенітенціарної служби України Суд поновив Сергія Старенького на посаді Голови Де...

Суд поновив Сергія Старенького на посаді Голови Державної пенітенціарної служби України

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 1759

Відключити рекламу
 - tn1_sud_ponoviv_sergiya_starenkogo_na_posadi_golovi_dergavnoi_penitentsiarnoi_slugbi_ukraini_1_55225e647c9db.jpg

Ще 6 серпня 2014 року Сергій Старенький був звільнений розпорядженням КМ України з посади Голови Державної пенітенціарної служби України з формулюванням: «за порушення присяги державного службовця». Передумовою для звільнення Старенького стало його відсторонення від виконання обов‘язків у зв‘язку із розслідуванням обставин втечі з під варти колишнього народного депутата – регіонала Олександра Шепелєва.

Сьогодні стало відомо, що 27 березня 2015р. Київський апеляційний адміністративний суд визнав протиправним та скасував розпорядження КМ України від 06 серпня 2014р., поновив Старенького Сергія Євгенійовича на посаді голови Державної пенітенціарної служби України та стягнув с ДПС України середній заробіток за час вимушеного прогулу Старенького з 6 червня 2015 року. Окрім цього суд апеляційної інстанції скасував постанову Окружного суду м. Києва від 12 лютого 2015 року, якою Старенькому було відмовлено в поновленні на посаді.

Головою ДПС України на цей час є Володимир Палагнюк, який є креатурою міністра юстиції України Павла Петренко і, таким чином, ми має традиційний конфлікт інтересів, коли суд через півроку поновлює на посаді працівника, на який вже давно працює інший працівник, який звичайно не збирається звільнятися за власним бажанням. Цікаво, що Сергій Старенький направив заяву прем‘єр-міністру України Арсенію Яценюку, в який повідомив, про неможливість працювати із старими кадрами, які залишились в держструктурах. Зокрема Старенький висловився наступним чином:

«Вже через місяць своєї роботи я зрозумів, що щось не так, немає державного бажання щось змінити, є лише бажання популізму та перенаправлення старих схем в нові кишені. Почав противитись - і отримав швидку віддачу. Надуманий привід, фарс під назвою "службове розслідування", та звільнення без пояснень. Тому друга крапка в цій історії - я не буду працювати з тими людьми, які плюють на Закон. Відповідну заяву я направив на ім'я Прем'єр-міністра. Це рішення було мною прийняте ще серпні 2014, але зміг його реалізувати лише зараз. Третьою крапкою є можливість подякувати всім тим співробітникам, які підтримували і чекали мого повернення. Насправді, найважливішим зараз є те, що ви усвідомили, що можна працювати по іншому, і відчули в собі бажання це робити. Особливо молодь!»

Згадайте новину: Кабінет Міністрів України змінив Голову Державної пенітенціарної служби України

Чи відбудеться покарання чиновників, які відпустили депутат - вбивцю Лозінського?

Обговорюйте тему: "Справа народного депутата Лозінського." Незаконнє звільнення вбивці Лозінського В. О, суддею Вознюком С. М.

Аналізуйте судовий акт: Поновлення на посаді Голови ДПС України Сергія Старенького ( Київський апеляційний адміністративний суд, судді: Сорочко Є.О., Горбань Н. І., Межевич М. В.)

Засудження працівника СІЗО за втечу депутата - регіонала Шепелева (Деснянський суд м. Києва, суддя Броновицька О. В.)

 • 1759

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1759

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст