Главная Юридический мир ... События Безкоштовний вебінар на тему: “Іноземні юрисдикції: які послуги запропонувати клієнту в умовах війни? Безкоштовний вебінар на тему: “Іноземні юрисдикції...

Безкоштовний вебінар на тему: “Іноземні юрисдикції: які послуги запропонувати клієнту в умовах війни?

08.06.2022
Просмотров : 2132
 - 3d7ee5f9f37686aa6209b08b5b78498d.png
Дата события
2022-06-14
Время проведения: 18:00-19:30
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Online

14 червня 2022р. о 18:00 відбудеться безкоштовний вебінар на тему: “ІНОЗЕМНІ ЮРИСДИКЦІЇ: ЯКІ ПОСЛУГИ ЗАПРОПОНУВАТИ КЛІЄНТУ В УМОВАХ ВІЙНИ?”.

Спікер: Артем Середа, Провідний експерт з податкового права Компанії «allTax»

На вебінарі будемо говорити про наступні питання:

  • На що звернути увагу при виборі іноземної юрисдикції.

  • Яку іноземну юрисдикцію запропонувати клієнту для релокації бізнесу?

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, перед бізнесом виникає досить складне завдання: що робити надалі. Серед варіантів дій для забезпечення діяльності, утримання працівників, підтримки економіки та допомоги ЗСУ в умовах воєнного часу розглядається питання релокації.

“Універсально-ідеальної” юрисдикції не існує. Обираючи місце для релокації, можете звернути увагу як на особливості кожної країни, так і на потреби вашого бізнесу на сьогодні та й найближчу перспективу. Вибираючи конкретну країну для реєстрації компанії, необхідно розуміти особливості та нюанси кожної з юрисдикцій (як щодо відкриття бізнесу, так і щодо його подальшої діяльності).

Реєструйтесь на вебінар, натиснувши на посилання прямо зараз: https://bit.ly/3xrCWkK

2132
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст