Головна Юридичний світ ... Події Безкоштовний вебінар на тему: “Іноземні юрисдикції: які послуги запропонувати клієнту в умовах війни? Безкоштовний вебінар на тему: “Іноземні юрисдикції...

Безкоштовний вебінар на тему: “Іноземні юрисдикції: які послуги запропонувати клієнту в умовах війни?

08.06.2022
Переглядів : 2297
 - 3d7ee5f9f37686aa6209b08b5b78498d.png
Дата події
2022-06-14
Час проведення: 18:00-19:30
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

14 червня 2022р. о 18:00 відбудеться безкоштовний вебінар на тему: “ІНОЗЕМНІ ЮРИСДИКЦІЇ: ЯКІ ПОСЛУГИ ЗАПРОПОНУВАТИ КЛІЄНТУ В УМОВАХ ВІЙНИ?”.

Спікер: Артем Середа, Провідний експерт з податкового права Компанії «allTax»

На вебінарі будемо говорити про наступні питання:

  • На що звернути увагу при виборі іноземної юрисдикції.

  • Яку іноземну юрисдикцію запропонувати клієнту для релокації бізнесу?

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, перед бізнесом виникає досить складне завдання: що робити надалі. Серед варіантів дій для забезпечення діяльності, утримання працівників, підтримки економіки та допомоги ЗСУ в умовах воєнного часу розглядається питання релокації.

“Універсально-ідеальної” юрисдикції не існує. Обираючи місце для релокації, можете звернути увагу як на особливості кожної країни, так і на потреби вашого бізнесу на сьогодні та й найближчу перспективу. Вибираючи конкретну країну для реєстрації компанії, необхідно розуміти особливості та нюанси кожної з юрисдикцій (як щодо відкриття бізнесу, так і щодо його подальшої діяльності).

Реєструйтесь на вебінар, натиснувши на посилання прямо зараз: https://bit.ly/3xrCWkK

2297
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст