Главная Блог ... Новости Без військового квитка можуть бути недоступні «сотні, якщо не тисячі» держпослуг - міністр Малюська Без військового квитка можуть бути недоступні «сот...

Без військового квитка можуть бути недоступні «сотні, якщо не тисячі» держпослуг - міністр Малюська

Отключить рекламу
Без військового квитка можуть бути недоступні «сотні, якщо не тисячі» держпослуг - міністр Малюська - fcded630e2bf888a8f8230108928601d.jpg

Військовозобов’язаним українцям можуть обмежувати надання державних послуг без військово-облікових документів. Йдеться про «сотні, якщо не тисячі» послуг.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра юстиції України Дениса Малюськи.

Він пояснив, що закон про адміністративні послуги передбачає, що при зверненні громадян за якоюсь послугою держава може вимагати військово-облікові документи. Як зазначив Малюська, така вимога дозволить військовозобов’язаним «з'являтись на радарах держави».

«Я не можу сказати, що ми повсюдно запровадили такі механізми (вимога надати військові документи, — ред.). Але, на моє переконання, він буде з’являтись все частіше. Все частіше для надання послуг військовозобов’язаним держава буде запитувати військово-обліковий документ», — сказав міністр.

Малюська також зазначив, що очікувати масштабної реформи не варто, бо українське законодавство вже передбачає можливість вимагати військовий квиток. За його словами, йдеться про «сотні, якщо не тисячі» послуг, при наданні яких можуть попросити надати військово-обліковий документ.

Глава Мін’юсту додав, що для певних послуг таку вимогу не будуть запроваджувати. Це послуги, що стосуються членів сім’ї військовозобов’язаного та дітей військовозобов’язаного. Для критично важливих послуг такої вимоги не будуть запроваджувати.

Користуйтеся консультацією: Військовий квиток: що означають військово-облікові ознаки

За словами Малюськи, військово-облікові документи вимагатимуть при наданні послуг, потрібних для «гарного життя та особистого комфорту» військовозобов’язаного.

Нагадаємо, 18 травня набув чинності новий закон про мобілізацію. Одне з головних нововведень — це оновлення даних військовозобов’язаних.

Так, військовозобов’язані українці повинні до 16 липня 2024 року оновити свої облікові дані. Це стосується як чоловіків, так і військовозобов’язаних жінок, навіть тих, хто перебуває за кордоном.

Оновити дані можна у ТЦК чи центрах надання адмінпослуг, а також через мобільний застосунок «Резерв+».

У разі невиконання норми закону до зазначеного терміну передбачені штрафи.

 

 • 1441

  Просмотров

 • 1

  Коментарии

 • 1441

  Просмотров

 • 1

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Яке воно недолуге...

  14.06.2024 13:03

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст