Головна Блог ... Новини Без військового квитка можуть бути недоступні «сотні, якщо не тисячі» держпослуг - міністр Малюська Без військового квитка можуть бути недоступні «сот...

Без військового квитка можуть бути недоступні «сотні, якщо не тисячі» держпослуг - міністр Малюська

Відключити рекламу
Без військового квитка можуть бути недоступні «сотні, якщо не тисячі» держпослуг - міністр Малюська - fcded630e2bf888a8f8230108928601d.jpg

Військовозобов’язаним українцям можуть обмежувати надання державних послуг без військово-облікових документів. Йдеться про «сотні, якщо не тисячі» послуг.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра юстиції України Дениса Малюськи.

Він пояснив, що закон про адміністративні послуги передбачає, що при зверненні громадян за якоюсь послугою держава може вимагати військово-облікові документи. Як зазначив Малюська, така вимога дозволить військовозобов’язаним «з'являтись на радарах держави».

«Я не можу сказати, що ми повсюдно запровадили такі механізми (вимога надати військові документи, — ред.). Але, на моє переконання, він буде з’являтись все частіше. Все частіше для надання послуг військовозобов’язаним держава буде запитувати військово-обліковий документ», — сказав міністр.

Малюська також зазначив, що очікувати масштабної реформи не варто, бо українське законодавство вже передбачає можливість вимагати військовий квиток. За його словами, йдеться про «сотні, якщо не тисячі» послуг, при наданні яких можуть попросити надати військово-обліковий документ.

Глава Мін’юсту додав, що для певних послуг таку вимогу не будуть запроваджувати. Це послуги, що стосуються членів сім’ї військовозобов’язаного та дітей військовозобов’язаного. Для критично важливих послуг такої вимоги не будуть запроваджувати.

Користуйтеся консультацією: Військовий квиток: що означають військово-облікові ознаки

За словами Малюськи, військово-облікові документи вимагатимуть при наданні послуг, потрібних для «гарного життя та особистого комфорту» військовозобов’язаного.

Нагадаємо, 18 травня набув чинності новий закон про мобілізацію. Одне з головних нововведень — це оновлення даних військовозобов’язаних.

Так, військовозобов’язані українці повинні до 16 липня 2024 року оновити свої облікові дані. Це стосується як чоловіків, так і військовозобов’язаних жінок, навіть тих, хто перебуває за кордоном.

Оновити дані можна у ТЦК чи центрах надання адмінпослуг, а також через мобільний застосунок «Резерв+».

У разі невиконання норми закону до зазначеного терміну передбачені штрафи.

 

 • 1440

  Переглядів

 • 1

  Коментарі

 • 1440

  Переглядів

 • 1

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Яке воно недолуге...

  14.06.2024 13:03

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст