Главная Блог ... Новости Авторка книги «Як убити чоловіка» сіла за ґрати за вбивство чоловіка Авторка книги «Як убити чоловіка» сіла за ґрати за...

Авторка книги «Як убити чоловіка» сіла за ґрати за вбивство чоловіка

Отключить рекламу
Авторка книги «Як убити чоловіка» сіла за ґрати за вбивство чоловіка  - 71f64642f1b54d9137ebf4b0c31a4604.jpg

Її чоловік і жертва, Деніел Брофі, був шеф-кухарем і викладав у Орегонському кулінарному інституті

Жінка застрелила свого чоловіка, щоб отримати виплату зі страхування життя у розмірі $1,5 млн

Суд штату Орегон засудив письменницю Ненсі Кремптон Брофі до довічного ув'язнення за вбивство чоловіка. Ненсі Кремптон Брофі начебто описала свій майбутній злочин в есе під назвою «Як убити чоловіка».

У травні присяжні визнали 71-річну Кремптон Брофі винною у вбивстві другого ступеня. Вони визнали доведеним, що у 2018 році вона застрелила свого чоловіка, щоб отримати виплату зі страхування життя у розмірі $1,5 млн. Подружжя було разом 26 років.

Кремптон Брофі писала та самостійно видавала любовні романи. Її перу належать такі твори, як «Не той чоловік» та «Не той коханець».

Її чоловік і жертва, Деніел Брофі, був шеф-кухарем і викладав у Орегонському кулінарному інституті. Його тіло з двома кульовими пораненнями знайшли на кухні інституту у червні 2018 року. Справа привернула велику увагу через есе під назвою «Як убити чоловіка», яку Кремптон Брофі написала за кілька років до злочину.

ТАБЛОЇД: Адвокат Алекс Мердо замовив у кілера - клієнта власне вбивство! Як кваліфікувати?

«Я знаю, що вбивство сидить у кожному з нас, якщо копнути досить глибоко», – писала вона у своєму блозі. Цей пост згодом був видалений.

В есе перераховувалося кілька способів скоєння злочину, від пістолетів та ножів до отрути та найманих убивць. «Легше бажати людям смерті, ніж насправді вбити їх, – писала Кремптон Брофі. – Якщо вбивство покликане звільнити мене, я точно не хочу сидіти у в'язниці».

Суддя ухвалив не приймати есе як доказ на суді, тому що він був написаний багато років тому в рамках семінару для письменників-початківців. Прокурорам, проте, текст не знадобився.

Вони успішно довели, що Кремптон Брофі мала як мотив, так і засоби для вбивства чоловіка, оскільки у фінансовому відношенні пара переживала важкі часи, і після його смерті вона мала отримати значну суму зі страховки.

Автор новини: Дар‘я Липська

Читайте статтю: Насколько может быть важна экспертиза в деле о ДТП или вспоминаем фильм «Поворот» с Олегом Янковским

 • 1760

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1760

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст