Головна Блог ... Новини Авторка книги «Як убити чоловіка» сіла за ґрати за вбивство чоловіка Авторка книги «Як убити чоловіка» сіла за ґрати за...

Авторка книги «Як убити чоловіка» сіла за ґрати за вбивство чоловіка

Відключити рекламу
Авторка книги «Як убити чоловіка» сіла за ґрати за вбивство чоловіка  - 71f64642f1b54d9137ebf4b0c31a4604.jpg

Її чоловік і жертва, Деніел Брофі, був шеф-кухарем і викладав у Орегонському кулінарному інституті

Жінка застрелила свого чоловіка, щоб отримати виплату зі страхування життя у розмірі $1,5 млн

Суд штату Орегон засудив письменницю Ненсі Кремптон Брофі до довічного ув'язнення за вбивство чоловіка. Ненсі Кремптон Брофі начебто описала свій майбутній злочин в есе під назвою «Як убити чоловіка».

У травні присяжні визнали 71-річну Кремптон Брофі винною у вбивстві другого ступеня. Вони визнали доведеним, що у 2018 році вона застрелила свого чоловіка, щоб отримати виплату зі страхування життя у розмірі $1,5 млн. Подружжя було разом 26 років.

Кремптон Брофі писала та самостійно видавала любовні романи. Її перу належать такі твори, як «Не той чоловік» та «Не той коханець».

Її чоловік і жертва, Деніел Брофі, був шеф-кухарем і викладав у Орегонському кулінарному інституті. Його тіло з двома кульовими пораненнями знайшли на кухні інституту у червні 2018 року. Справа привернула велику увагу через есе під назвою «Як убити чоловіка», яку Кремптон Брофі написала за кілька років до злочину.

ТАБЛОЇД: Адвокат Алекс Мердо замовив у кілера - клієнта власне вбивство! Як кваліфікувати?

«Я знаю, що вбивство сидить у кожному з нас, якщо копнути досить глибоко», – писала вона у своєму блозі. Цей пост згодом був видалений.

В есе перераховувалося кілька способів скоєння злочину, від пістолетів та ножів до отрути та найманих убивць. «Легше бажати людям смерті, ніж насправді вбити їх, – писала Кремптон Брофі. – Якщо вбивство покликане звільнити мене, я точно не хочу сидіти у в'язниці».

Суддя ухвалив не приймати есе як доказ на суді, тому що він був написаний багато років тому в рамках семінару для письменників-початківців. Прокурорам, проте, текст не знадобився.

Вони успішно довели, що Кремптон Брофі мала як мотив, так і засоби для вбивства чоловіка, оскільки у фінансовому відношенні пара переживала важкі часи, і після його смерті вона мала отримати значну суму зі страховки.

Автор новини: Дар‘я Липська

Читайте статтю: Насколько может быть важна экспертиза в деле о ДТП или вспоминаем фильм «Поворот» с Олегом Янковским

 • 1796

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1796

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст