Главная Юридический мир ... События 5 юридичних викликів, до яких треба бути готовим фаундеру 5 юридичних викликів, до яких треба бути готовим ф...

5 юридичних викликів, до яких треба бути готовим фаундеру

18.06.2019
Автор: Діана
Просмотров : 1404
 - 0_23297600_1560847529_5d08a4a938e6d.jpg
Дата события
2019-06-20
Время проведения: 19:00-21:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
250грн
Локация : Мечникова 2, БЦ Парус, 18 поверх
Показать на карте

20 червня Нестор Дубневич навчить уникати юридичних ризиків та розповість про основні завдання, що стоять перед фаундерами стартапу та на що в першу чергу звертає увагу інвестор.

На лекції дізнаємось:
1️⃣ Типові юридичні промахи стартапу на ранніх стадіях, які згодом перетворяться в юридичні проблеми.
2️⃣ На якому етапі та з чого варто почати фаундеру, щоб запобігти юридичним проблемам в короткостроковій та довгостроковій перспективах.
3️⃣ Простий юридичний чек-ліст для фаундера, щоб юридична складова стартапу залишалася впорядкованою на всіх стадіях.
4️⃣ Як виглядає юридичний due diligence перед інвестиціями/екзітом та як до нього підготуватися.
5️⃣ Підказки та рекомендації, що допоможуть уникнути зниження інвестицій або розірвання інвестиційних угод.


Спікер:
▶️ Нестор Дубневич — ІТ юрист, співзасновник legaltech стартапу Legal Nodes, онлайн-платформи, за допомогою якої tech-компанії можуть визначити перелік власних юридичних потреб, а також вирішити їх за допомогою глобального нетворку ІТ-юристів.

В минулому — Head of Blockchain Practice в адвокатському об‘єднанні «Юскутум» і CLO в стартапі Patentbot. LongHash (Germany) Alumni, спікер на стартап конференціях в Берліні, Тбілісі, Ханчжоу.

1404
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст