Головна Юридичний світ ... Події 5 юридичних викликів, до яких треба бути готовим фаундеру 5 юридичних викликів, до яких треба бути готовим ф...

5 юридичних викликів, до яких треба бути готовим фаундеру

18.06.2019
Автор: Діана
Переглядів : 1400
 - 0_23297600_1560847529_5d08a4a938e6d.jpg
Дата події
2019-06-20
Час проведення: 19:00-21:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
250грн
Локація : Мечникова 2, БЦ Парус, 18 поверх
Показати на мапі

20 червня Нестор Дубневич навчить уникати юридичних ризиків та розповість про основні завдання, що стоять перед фаундерами стартапу та на що в першу чергу звертає увагу інвестор.

На лекції дізнаємось:
1️⃣ Типові юридичні промахи стартапу на ранніх стадіях, які згодом перетворяться в юридичні проблеми.
2️⃣ На якому етапі та з чого варто почати фаундеру, щоб запобігти юридичним проблемам в короткостроковій та довгостроковій перспективах.
3️⃣ Простий юридичний чек-ліст для фаундера, щоб юридична складова стартапу залишалася впорядкованою на всіх стадіях.
4️⃣ Як виглядає юридичний due diligence перед інвестиціями/екзітом та як до нього підготуватися.
5️⃣ Підказки та рекомендації, що допоможуть уникнути зниження інвестицій або розірвання інвестиційних угод.


Спікер:
▶️ Нестор Дубневич — ІТ юрист, співзасновник legaltech стартапу Legal Nodes, онлайн-платформи, за допомогою якої tech-компанії можуть визначити перелік власних юридичних потреб, а також вирішити їх за допомогою глобального нетворку ІТ-юристів.

В минулому — Head of Blockchain Practice в адвокатському об‘єднанні «Юскутум» і CLO в стартапі Patentbot. LongHash (Germany) Alumni, спікер на стартап конференціях в Берліні, Тбілісі, Ханчжоу.

1400
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст