Як отримати сертифікат на товар?

18.05.2015 | Автор: Прайм Бізнес-Клас
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube
Як отримати сертифікат на товар? - 0_62176100_1431935225_555998f997d08.jpg

Сертифікація – це важливий документ, що засвідчує відповідність товарів або послуг системі якості, системі управління якості, а також усім екологічним нормам та охороні праці. У багатьох випадках наявність сертифікату дає можливість завоювати потрібний сегмент ринку, а з ним – довіру споживача, надаючи йому достовірну і об’єктивну інформацію про продукт.

Як виглядає процедура сертифікації в Україні?

У нашій країні правові основи сертифікації регулює Закон «Про стандартизацію». У юридичній практиці розрізняють добровільну та обов’язкову сертифікацію.

Процедура сертифікації передбачає декілька важливих етапів, до яких відносять оформлення відповідної заявки на сертифікацію, підготовку необхідної документації, розгляд в органі сертифікації запиту та перевірку наданих документів, визначення схеми сертифікації, ретельну перевірку зразків продукції чи послуги (сертифікаційні випробування), і, нарешті, прийняття рішення уповноваженою організацією та видача сертифікату відповідності заявнику або ж лист відмови.

Які види продукції підлягають обов’язковій сертифікації в Україні ?

Як відомо, в Україні діє своя національна система сертифікації – УкрСЕПРО, яка визначає товари, що повинні пройти обов’язкову сертифікацію. Зокрема, у списку продукції - алкогольні напої, тютюнові вироби, газова зброя, посуд, миючі засоби, вогнегасники, велосипеди, автомобілі а також інші різновиди товарів, що вказані у документі «Перелік продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні». Сертифікує продукцію державне підприємство «Укрметртестстандарт».

Користуйтесь консультацією: Сертификация продукции в системе УкрСЕПРО для экспорта / импорта

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні статті
Популярні судові рішення
ЕСПЧ
1