Автор не вказаний
0
0
3338
На виконання вимог Закону України «Про прокуратуру» наказом Генерального прокурора України Віктора Шокіна від 22 вересня 2015 року у структурі Генеральної прокуратури України утворено Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (на правах самостійного структурного підрозділу) у складі управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді, а також двох відділів: аналітично- статистичного та документального забезпечення.
Відповідно до Закону її структуру та штатний розпис погоджено із директором Національного антикорупційного бюро України.
Прокуратуру очолить заступник Генерального прокурора України - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, який матиме першого заступника та заступника.
Згідно із Законом на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру покладаються наступні функції: нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування, яке здійснюється Національним антикорупційним бюро України; підтримання державного обвинувачення у відповідних провадженнях та представництво інтересів громадянина або держави в суді у випадках, передбачених цим Законом і пов’язаних із корупційними або пов’язаними з корупцією правопорушеннями.
Укомплектування Спеціалізованої антикорупційної прокуратури проходитиме на конкурсній основі у відповідності з процедурою, встановленою положеннями Закону України «Про прокуратуру».
Джерело: ГПУ
17 вересня Верховна Рада делегувала своїх представників до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.
Сімох представників обрали рейтинговим голосуванням на засіданні у четвер.
Таким чином до складу комісії ВР відправила Мері Батлер (чинний прокурор США), екс-суддю Конституційного Суду, заслуженого юриста України Віктора Шишкіна, антикорупційного активіста Віталія Шабуніна, Володимира Філенка, екс-міністра культури Євгена Нищука, аналітика Інституту євро-атлантичного співробітництва Володимира Горбача і президента Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда — Україна Катерину Левченко.
Як відомо, Антикорупційна прокуратура створюється спеціально для допомоги та нагляду за розслідуваннями детективами новоствореного Антикорупційного бюро.
Керівника спеціалізованої прокуратури та першого в Україні антикорупційного прокурора обирає конкурсна комісія з 11 людей. Семеро членів до складу конкурсної комісії делегує Верховна Рада, четверо – генеральний прокурор.
Згадайте новину: При Національному антикорупційному бюро створюється Рада громадського контролю
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
159
Коментарі:
0
Переглядів:
157
Коментарі:
0
Переглядів:
241
Коментарі:
0
Переглядів:
265
Коментарі:
0
Переглядів:
233
Коментарі:
0
Переглядів:
276
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.