15.05.2015    Переглядів:  377
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

При Національному антикорупційному бюро створюється Рада громадського контролю

При Національному антикорупційному бюро створюється Рада громадського контролю - pri_natsionalnomu_antikoruptsiynomu_byuro_stvoryuetsya_rada_gromadskogo_kontrolyu_5556533015194.jpg

Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким затверджено Положення про Раду громадського контролю при Національному антикорупційному бюро та Положення про порядок формування зазначеної Ради. Документ розроблено на виконання Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України».

Згідно з Положенням, діяльність Ради громадського контролю направлена на забезпечення прозорості та цивільного контролю за діяльністю Національного антикорупційного бюро. Її завданнями є розгляд інформації про діяльність, виконання планів і завдань НАБУ; делегування своїх представників до складу Дисциплінарної комісії Бюро та до комісій, які проводять конкурс на зайняття вакантних посад у НАБУ; сприяння громадському обговоренню проектів законодавчих та підзаконних нормативно-правових актів щодо діяльності бюро та висловлення позиції щодо фактів порушень законів, прав і свобод людини і громадянина працівниками НАБУ.

Рада громадського контролю формується на засадах відкритого та прозорого конкурсу у складі 15 осіб. Конкурс з формування її складу проводиться шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

Строк повноважень Ради становить один рік, засідання проводяться у випадку необхідності, але не рідше одного разу на квартал.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 272/2015 від 15 травня 2015р. «Питання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України»

Джерело: Президент України

Згадайте новину: Артем Ситник став першим директором Національного антикорупційного бюро України

Хай живе Національне антикорупційне бюро України! 

Інтерв'ю: Председатель Национального антикоррупционного бюро Артём Ситник: «Зарплата Председателя НАБ - 50 прожиточных минимумов, на сегодня около 60 тыс. гривен». 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: