Головна Блог ... Новини Україна підписала економічну частину Угоди про асоціацію з Європейським Cоюзом. Україна підписала економічну частину Угоди про асо...

Україна підписала економічну частину Угоди про асоціацію з Європейським Cоюзом.

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 1681

Відключити рекламу
Україна підписала економічну частину Угоди про асоціацію з Європейським Cоюзом. - tn1_ukraina_pidpisala_ekonomichnu_chastinu_ugodi_pro_asotsiatsiyu_z_evropeyskim_soyuzom_53ad4c9b2b35c.jpg

27 червня 2014 року Брюссель, Президент України Петро Порошенко разом з Президентом Ради Європи Германом ван Ромпеем підписують економічну частину Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Політична частина цієї Угоди вже була підписана 21 березня 2014 року прем"ер-міністром України А. Яценюком.

Разом з Україною асоційованими членами ЕС сьогодні також стали Грузія і Молдова. Ці країни підписали з Європейським Союзом свої власні угоди.

Підписану Угоду тепер всі почнуть читати та вивчати, аналізувати та критикувати, виконувати та саботувати. Але всі вже розуміють, що зворотного шляху нема і доля України визначена. Із практичного - всім відомо, що Угода запроваджує створення зони вільної торгівлі між Україною та ЕС, тому Росія незабаром значно підвищить мито при перетині українськими товарами україно-російського кордону.

Народу України не треба недооцінювати та не треба переоцінювати факт підписання Угоди. Це лише перша перемога, яка здобута тяжкою працею, кров"ю та життями великої кількості гарних людей, проте всі виклики та випробування в України ще попереду.

Попереду повноправне членство та гідне місце Української держави у Європейському Союзі, осмислення громадянами України європейських цінностей, здобуття реальної незалежності від інших країн світу.

Слід додати, що асоційованим членом Європейського Союзу Україну де-юре можна буде назвати після ратифікації Угоди, на яку у Верховній Раді України є три місяці.

Пропонуємо обговорювати поступ України в Європейському Союзі в розділі "Юридична дискусія" за цим посиланням:

З текстом Угоди про асоціацію з Європейським Союзом можливо ознайомитись за цим посиланням:

 • 1681

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1681

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст