27.06.2014    Переглядів:  354
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Україна підписала економічну частину Угоди про асоціацію з Європейським Cоюзом.

Україна підписала економічну частину Угоди про асоціацію з Європейським Cоюзом. - ukraina_pidpisala_ekonomichnu_chastinu_ugodi_pro_asotsiatsiyu_z_evropeyskim_soyuzom_53ad4c9b2b35c.jpg

27 червня 2014 року Брюссель, Президент України Петро Порошенко разом з Президентом Ради Європи Германом ван Ромпеем підписують економічну частину Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Політична частина цієї Угоди вже була підписана 21 березня 2014 року прем"ер-міністром України А. Яценюком.

Разом з Україною асоційованими членами ЕС сьогодні також стали Грузія і Молдова. Ці країни підписали з Європейським Союзом свої власні угоди. 

Підписану Угоду тепер всі почнуть читати та вивчати, аналізувати та критикувати, виконувати та саботувати. Але всі вже розуміють, що зворотного шляху нема і доля України визначена. Із практичного - всім відомо, що Угода запроваджує створення зони вільної торгівлі між Україною та ЕС, тому Росія незабаром значно підвищить мито при перетині українськими товарами україно-російського кордону.

Народу України не треба недооцінювати та не треба переоцінювати факт підписання Угоди. Це лише перша перемога, яка здобута тяжкою працею, кров"ю та життями великої кількості гарних людей, проте всі виклики та випробування в України ще попереду. 

Попереду повноправне членство та гідне місце Української держави у Європейському Союзі, осмислення громадянами України європейських цінностей, здобуття реальної незалежності від інших країн світу.

Слід додати, що асоційованим членом Європейського Союзу Україну де-юре можна буде назвати після ратифікації Угоди, на яку у Верховній Раді України є три місяці. 

Пропонуємо обговорювати поступ України в Європейському Союзі в розділі "Юридична дискусія" за цим посиланням:

З текстом Угоди про асоціацію з Європейським Союзом можливо ознайомитись за цим посиланням:

 

 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: